آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان از مبتدی تا پیشرفته | zabannew

بسته به روش مورد علاقه خود برای یادگیری می توانید از بین انواع فناوری ها انتخاب کنید. در این روش برای آموزش زبان از میله ها و نمودارهای رنگی استفاده می شود و زبان آموز به جای اینکه چیزی را به خاطر بسپارد یا حفظ کند، روی یادگیری از طریق کشفیات خودش متمرکز می شود. این یادگیری با ارائه یک مساله به زبان آموزان و درخواست راه حل برای آن اتفاق می افتد. این کتاب در قالب 10 درس، 5 بخش مرور مطالب دو درس پیشین (در پایان درس‌های زوج)، 5 بخش انگلیسی کاربردی ( در پایان درس‌های فرد) است. همچنین کاربرگ‌های تعاملی برای تقویت مهارت‌های نوشتاری، گفتاری، شنیداری و نیز بانک تلفظ و مجموعه افعال باقاعده و بی قاعده برای سهولت دسترسی، در اختیار زبان آموزان قرار داده شده است. چه کلمه‌هایی برای شروع  آموزش زبان انگلیسی مناسب هستند؟ ما توصیه می‌کنیم که مبتدیان لیست کلمات را در سایت Englishspeak.comجستجو کنند.

  • در بخش ساختار آموزش گرامر پایه به صورت غیرمستقیم و در قالب جمله و مثال انجام می‌شود.
  • به نظر می‌رسد متد آزموده شده و رویکرد کاملا علمی این مجموعه طی سال‌ها ضامن موفقیت مجموعه بوده است.
  • اگر زبان انگلیسی برای شما اولویت دارد باید به اندازه کافی برایش جای خالی باز کنید.
  • در عوض، از بازی‌های متنوع برای تشویق آن‌ها به تمرین و استفاده از ساختاری که یاد گرفته‌اند، استفاده کنید.
آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان از مبتدی تا پیشرفته | zabannew

✅ درباره رویداد‌ها و مسایل مربوط به اخبار و تاثیر آنها برروی افراد صحبت کنید و در خصوص جزئیات ظاهری افراد، اماکن، شرکت ها، آثار هنری و … به تفصیل صحبت کنید. دسترسی به کلیه صفحات کتاب و همچنین تمرینات متنوع از این لینک امکان پذیر است. ✅ دیدگاه خود را با بیان نکات مثبت و منفی راجع به موضوعات و گزینه‌های مختلف، بیان کند. ✅ با حروف اضافه مختص زمان، مکان و قیود حالت، به درستی جمله بسازید و آنها را در ترکیب با حالت‌های پیچیده افعال مجهول، افعال مختص پیشنهاد، اجبار و امتناع و انواع جملات شرطی مورد استفاده قرار دهید. ✅ جملات کاملی را در زمینه عادات غذایی و پخت و پز، حمل و نقل و سفر، ورزش و تفریح، تحصیل و کار، لوازم الکترونیکی و تلفن، جرائم و جنایات بیان کرده و سوالات صحیحی در خصوص جزئیات زمان، مکان، و حالت وقوع دیدن صفحه اصلی این موضوعات بپرسید.

شنیدن فایل‌های صوتی انگلیسی، به شما کمک می‌کند تا با لهجه و تلفظ زبان انگلیسی آشنا شوید و مهارت شنیداری خود را بهبود بخشید. برای تمرین شنیداری، می‌توانید به پادکست‌های انگلیسی گوش دهید و یا با استفاده از نرم افزارهای مختلفی مانند Duolingo، آهسته و پیوسته مهارت شنیداری خود را تقویت کنید. نوشتن متون انگلیسی، به شما کمک می‌کند تا با ساختارهای زبان انگلیسی آشنا شوید و مهارت نوشتاری خود را بهبود بخشید.

Cambridge Academic English

چگونه خودتان را به دانش آموزان خود نشان می‌دهید؟ یک الگو، برنامه ریز، منبع، مجری، مدیر، مشوق، پرسشگر، مربی، یادگیرنده یا یک نظریه پرداز؟ قبل از شروع تدریس باید جواب این سؤال را در الگوی تدریس خودتان پیدا کنید. این پکیج آموزشی زبان برای کسانی که جمله سازی بلد نیستندو با اصول اولیه این زبان و ساختار جمله ها و زمان ها اشنا نیستند و نمیتوانند مقصود خود را بیان کنند مناسب میباشد. اگر هدف نهایی ندارید یا واقعا علاقه ای به یادگیری زبان نداشته باشید بنابراین سرعت پیشرفتتان خیلی کند خواهد بود. داشتن هدف (یا مجموعه ای از اهداف) بسیار مهم است و سعی کنید از روش هایی استفاده کنید که میزان علاقه تان به یادگیری زبان را بیشتر کند. آیا به سیاست علاقه دارید؟ آرایش و زیبایی؟ علوم پایه؟ یا می خواهید آشپزی کنید؟ یا شاید علاقه زیادی به اتومبیل دارید؟ پادکست ها و کانال های انگلیسی زیادی در یوتیوب برای هر موضوع وجود دارد. عضو شوید و هنگام رفت و آمد به مدرسه یا محل کارتان به آنها گوش دهید یا آنها را تماشا کنید.

مشاهده کتاب AMERICAN ENGLISH FILE

وقتی لغات جدیدی را از فرهنگ لغت یا کتاب یاد می گیریم، گاهی آنها را فراموش می کنیم زیرا در مکالمه از آنها استفاده نمی کنیم یا فرصت استفاده منظم و مکرر از آنها را نداریم. به عنوان مثال، اگر یک فیلم خاص را به اندازه کافی تماشا کنید، درک بهتری از واژگان مرتبط با آن و نحوه استفاده از مجموعه خاصی از کلمات که ممکن است به آنها برخورد نکنید، خواهید داشت. بنابراین بهترین راه پیشنهادی برای بهبود مکالمه انگلیسی تماشای فیلم است.