آموزش سئو SEO رایگان صفر تا 100 سئو 2023 آکادمی برتر️

این دوره آموزشی یک دوره معتبر است و این یک مدرک تخصصی بازاریابی است که دانش بازاریابی جستجوی شما را مرتبط نگه می‌دارد. سئوروز یک شرکت با سابقه 12 ساله است که دارای متخصصان حرفه‌ای در ایران میباشد و تاریخچه موفقی دارد. می‌توانید با تاریخچه کاری این شرکت و مدیریت آن در وبسایت سئوروز بیشتر آشنا شوید. پس اگر تمایل دارید وبسایت خود را به یک مرجع قوی در دنیای آنلاین تبدیل کنید، آموزش سئو را از دست ندهید. با یادگیری این مفاهیم، دنیای موفقیت و رشد در اینترنت به شما گشوده خواهد شد. منتظر شما هستیم تا همراهی کنید و بهترین نتایج را با آموزش سئو برای وبسایتتان تجربه کنید.

در این ویدیو، اهمیت انکرتکست ها در بک لینک سازی، اشتباهات رایج در استفاده از آن ها، و همچنین انواع انکر تکست ها را توضیح داده ایم. بیشتر اوقات سایت شما برای داشتن محتوای تکراری توسط گوگل جریمه نمی شود، اما رتبه ای نیز به محتواهای تکراری شما نداده و با این کار به سئو سایت آسیب می زند. ممکن است در صورت پایین بودن رقابت، محتوای تکراری سایت رتبه بگیرد،  اما بدون شک رتبه های بالا متعلق به سایت هایی است که محتواهای منحصربه فرد دارند.

بروز رسانی پنگوئن که گوگل در سال 2012 در الگوریتم رتبه بندی خود به وجود آورد، کارش این بود که تمامی لینک های بد، اسپم و بی کیفیت را شناسایی کند و برای وب سایت مرتبط جریمه ای در نظر بگیرد. یکی از اصل هایی که در یک مرکز آموزش سئو باید به شما بیاموزند، تعامل با این بروز رسانی است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. خرید بک لینک و استفاده از شبکه های PBN تکنیک هایی هستند که با استفاده از آن ها می شود برای وب سایت خود بک لینک ساخت؛ اما باید بدانید که این موارد در دسته سئو کلاه سیاه قرار می گیرند (و در بعضی موارد سئو کلاه خاکستری). به هر حال، گوگل از روش های مختلف سعی می کند که این موارد را شناسایی کرده و وب سایت مورد نظر را جریمه کند. نکته جذاب این است که شما می توانید مقالات رایگان زیادی در اینترنت در زمینه بهینه سازی سایت در گوگل پیدا کنید (از جمله در همین سایت نیوسئو)، اما باید عاقلانه انتخاب و رفتار کنید.

به طور کلی ما 6 هد اصلی داریم که معمولا هد یک حاوی مهمترین بخش‌های محتوای ما می‌باشد  و هد 6 شامل نکات پیوست و غیر ضروری محتوای ما می‌باشد. یک متخصص سئو اموری مانند تجزیه و تحلیل، بررسی و بازبینی و اعمال تغییرات در وب­سایتها را پیگیری می­کنند و آنها را برای موتورهای جستجو بهینه می­کنند. این کار به معنای به حداکثر رساندن بازدید برای یک وب­سایت با بهبود رتبه­بندی صفحات آن در موتورهای جستجو است. سوالی که قطعا خیلی پرسیده میشود این است که آیا سئو ترفند دارد؟ باید گفت بله تو سئو ترفندهایی برای افزایش رتبه وبسایت شما در گوگل وجود دارد که میتوانید انجام دهید. اما برخی از این ترفندهای سئو حساس میباشد یعنی اگر به خوبی آموزش سئو سایت را ندیده باشید و این ترفندهارا انجام دهید ممکن است در ادامه مسیر به مشکل بر بخورید.

سئو یا SEO مخفف کلمه search engine optimization می باشد و به مجموعه اقدامتی می گویند که شما با استفاده از آن ها می توانید وبسایت خود را بر روی کلمات کلیدی مورد نظرتان به صفحه اول گوگل برسانید. در این مطلب ما قصد داریم تا از آموزش سئو برای شما کلی صحبت کنیم. در بخش دوم آموزش رایگان سئو یاد خواهید گرفت که موتور جستجو چیست و چگونه کار می کند. الگوریتم های موتورهای جستجو را بررسی خواهیم کرد و با نحوه رتبه بندی آن ها آشنا خواهیم شد. خوب حالا که با انواع کلمه کلیدی آشنا شدیم باید بدانیم چگونه می‌توانیم به درستی این کلمات را بیابیم و از آن‌ها برای سئوی سایت‌مان بهره ببریم. اگرچه روش‌های متنوعی برای کیورد ریسرچ وجود دارد اما در ادامه سعی می‌کنیم یکی از تکنیک‌های ساده و البته محبوب را با هم مورد بررسی قرار دهیم.