آموزش معماری مرجعی تخصصی برای معماران دانلود برترین اموزش های معماری | معماری نواز

ارائه ی پیشنهاد راجع به ظاهر فیزیکی ساختمان و فضاهای داخلی که در چارچوب بودجه ی تعیین شده باشد. ممکن است به عنوان نماینده ی شما ، اجازه ی بازرسی از سایت محل ساخت شما را داشته باشد و اطمینان حاصل کند که کلیه ی کارهای انجام شده در سایت، مطابق با استانداردهای لازمه است. و برای راهنمایی بیشتر میتوانید با بخش آموزش تماس گرفته بگیرید یا از سیستم چت آنلاین در گوشه سمت راست سایت استفاده نمائید.

آشنایی با دوره طراحی و معماری ساختمان

آموزش معماری مرجعی تخصصی برای معماران دانلود برترین اموزش های معماری | معماری نواز

مشاغل ذکر شده در بالا نیاز به یادگیری دقیق رشته همراه با نرم افزار مربوطه به آن است. امروزه تقریبا اکثر مشاغل به نحوی درگیر نرم افزارها و این جزئی لاینفک از هر تخصص و حرفه است. معماری و طراحی هم مستثنی از این قضیه نیست و نیازمند یادگیری نرم افزارهای مرتبط با آن است.

هر آنچه برای یک طراح و معمار موفق شدن به آن نیاز دارید ما به شما خواهیم معماري داخلي آموخت. در این نوع معماری استفاده از فرم های نوین اهمیت ویژه ای دارد و به نوعی قالب ها و المان های تاریخی تقریبا نادیده گرفته می شود. شاخصه دیگر معماری مدیترانه ای نیز نوردهی طبیعی در این سبک به واسطه استفاده از پنجره ها و نورگیرهای بزرگ است. مناسب افرادی است که به چیدمان و سطح ظاهری فضا علاقمند هستند بدون در گیر شدن به طراحی فضا .

  • هندسه نرم افزار راینو بر پایه مدل ریاضیاتی NURBS است که با نمایش دقیق منحنی ها از نظر ریاضیاتی روی سطوح آزاد در گرافیک کامپیوتری تمرکز دارد (برخلاف برنامه های مبتنی بر Mesh چندضلعی).
  • با توجه به اینکه رنگ ها می توانند حالات روانشناختی گوناگونی را به وجود آورند لذا یک معمار می بایست در خصوص آنها اطلاعات لازم را داشته باشد.
  • یکی از کارهایی که انجام داده ایم اجرای مرتب برنامه های اسکیس در همه طراحیهاست.
  • مثلاً در خانه هایی که آشپزخانه را به اصطلاح اوپن می سازند به این نکته توجه نمی کنند که زن ایرانی در حین کار در آشپزخانه باید از دید مهمانان نامحرم محفوظ بماند و اتاق خواب و حمام نیز نباید در معرض دید مهمان باشد.
  • قبولی و موفقیت دراین آزمون می تواند برگ برنده ای برای هر مهندس معمار باشد و پر واضح است که هدف و آرزوی بسیاری از مهندسین کشور ، عضویت و داشتن پروانه اشتغال به کار مهندسی از سازمان نظام مهندسی کشور است.
  • با توجه به بازار کار خوب این رشته، در حال حاضر درخواست های زیادی برای آن مشاهده می شود اما شخصی می تواند از این طریق کسب درآمد نماید که دارای رزومه و مهارت خوبی باشد.

در حال حاضر یک نشریه علمی-پژوهشی معماری و شهرسازی به نام «صفه» در این دانشکده منتشر می شود و تاکنون سوای دروس چند نمایشگاه معماری و سمینار برگزار شده است. برای کتابخانه کتابهای جدید تهیه نماییم و با استفاده از اساتید مجرب داخلی وخارجی سمینارهای آزاد بیشتری تشکیل دهیم. بخش کامپیوتر دانشکده نیز با افزایش تعدادی کامپیوتر شخصی تقویت خواهد شد.

آشنایی با دوره معماری داخلی

این پیشینه دانشکده معماری و دانشگاه علم و صنعت باعث شده که هر یک در سطح خود از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی عالی و انحصاری برخوردار باشند. همکاری و هماهنگی نسبتا خوبی هم بین این دانشکده ها وجود دارد و از امکانات یکدیگر استفاده می کنند. وجود دانشکده معماری در این دانشگاه برای دانشکده های دیگر نیز مغتنم است. از طرف دیگر فضای فنی و تخصصی دانشگاه با در اختیار داشتن امکانات وسیع کارگاهی و آزمایشگاهی و اساتید مبرز در رشته های علمی و فنی موقعیت مناسبی را برای تحول دانشکده فراهم آورده است. به عنوان نمونه تأسیس رشته طراحی صنعتی در این دانشگاه آینده بسیار درخشان و موفقی خواهد داشت که امیدواریم مراجع تصمیم گیری در وزارت علوم از این امکانات به نفع رشد و توسعه آموزش عالی کشور بهره برداری کنند. SketchUp یک برنامه مدل سازی سه بعدی است که می تواند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد.