آموزش نصب دوربین مداربسته آنگونه که نصابان نمی خواهند شما بدانید! فروشگاه آنلاین مینی بیاب | boostercctv

اما اگر از دوربین‌های مداربسته با قابلیت WDR استفاده شود، تصویر هم در نیمه پرنور و هم در نیمه تاریک دارای جزئیات خواهد بود. یعنی دوربین‎‌های مداربسته ای که روبه‌روی پنجره یا درب نصب می‌شوند بهتر است دارای قابلیت WDR باشند. بسیاری از دوربین های مدار بسته قابلیت انتقال تصویر دستگاه DVR را ممکن می‌کنند. با استفاده از این قابلیت می‌توانید در کیلومترها دورتر از خانه یا محل کار از طریق گوشی تلفن همراه و یا لپ تاپ، تصاویر دوربین های مدار بسته نصب شده در خانه و محل کارتان را با استفاده از نرم افزار انتقال تصویر نصب شده روی سیستم‌تان، ببینید. خوشحالیم که مقاله ی آموزش نصب دوربین مداربسته واستون کاربردی بوده.

قوانین توصیه شده هنگام نصب دوربین مداربسته در منزل

اگر اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید در قسمت Online Devices دستگاه ضبط خود را مشاهده می نمایید. کابل های Power و SATA را به NVR و هارد دیسک وصل کنید که به ترتیب یکی منبع تغذیه و دیگری داده را ارائه می دهد. بدون 568B دوربین های IP یا هر دستگاه تحت شبکه ای کار نمی‌کنند. استاندارد 568B اتصال داده را تضمین می کند و اگر 568B را انجام ندهید و از تستر کابل استفاده می کنید.

فکر در مورد “ نصب دوربین مدار بسته ”

استانداردهای مجله خبری بوستر دوربین مدار بسته دوربین هایی که در فضاهای خارجی نصب می گردند باید از حداقل استاندارد IP66 برخوردار باشند تا امکان وارد شدن گرد و غبار به داخل دوربین وجود نداشته و همچنین آب باران نیز … نحوه سفارش دوربین مدار بسته امروزه نقش موثر دوربین های مدار بسته در جلوگیری از ارتکاب جرم بر هیچ کس پوشید نیست. برکسی پوشیده نیست که یکی از مهمترین اهداف نصب سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته جلوکیری از ارتکاب جرم و سرقت است. دوربین های امنیتی اغلب سبب کاهش جرایم می شود و در صورت وقوع آن به کشف سرنخ ها و تعقیب سارقین و مجرمین کمک می کند. به این صورت ماهانه درآمد بیشتری هم می تواند از این شغل جذاب کسب کند. شخص نصاب می تواند از فروش لوازم برقی نیز 25 الی 30 درصد سود دریافت کند و میزان درآمد خود را بالا ببرد.

گروه های مختلفی آموزش دوربین مداربسته را ارائه داده اند اما لازم است توجه داشته باشید که تیم ارائه دهنده خدماتی همچون پشتیبانی داشته باشد تا سوالاتی که در طول گذراندن دوره برایتان به وجود آمده اند به پاسخ مناسب برسند. استفاده از دوربین مداربسته و نصب آن یک علم تقریبا جدید در کشور ما محسوب میشود. به همین دلیل آموزش نصب دوربین مداربسته نیز اهمیت پیدا کرده است. یک فرد متخصص و حرفه ای در زمینه آموزش نصب دوربین مداربسته میتواند درآمد قابل توجهی از این حوزه به دست آورد.

  • در سیستم های تحت شبکه از کابل شبکه که انواع مختلفی دارد مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سیم کشی باید به گونه ای انجام شود که ابتدا های کابل های شبکه متصل شده به دوربین ها ، همگی به سوئیچر شبکه متصل شوند و سپس یک کابل شبکه از سوئیچر شبکه به NVR متصل شود.
  • دولت استرالیا در حال نصب دوربین مدار بسته در مناطق روستایی “برای کنترل آتش سوزی خودرو” می باشد دولت ACT قصد دارد دوربین های مدار بست …
  • لوح فشرده همراه با دوربین مداربسته بی سیم (که به آن دوربین مدار بسته وای فای یا بی سیم نیز گفته می شود) ارسال می شود و برای نظارت و دسترسی به دوربین مداربسته بی سیم باید آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

این ها تنها درآمد حاصل از مزد کار فرد نصاب می باشد و فروش دوربین مدار بسته به مشتری نیز موجب درآمد زایی جداگانه ای خواهد شد. همچنین در برخی از سیستم های امنیتی، دوربین های مدار بسته به صورت بسته های بی سیم ارائه می شوند؛ این امر نصب آن ها را در مکان های با فضای کم و کوچک آسان تر می کند. 6) آزمایش سیستم دوربین مدار بسته – پس از اتمام مراحل نصب ، اجرای آزمایشی بسیار مهم است.

http://binacctv.ir