آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه دیجی رانو | boostercctv

شما باید همان اندازه که به مجله خبری بوستر دوربین دوربین و محل نصب آن اهمیت می دهید، به انتخاب نصاب دوربین مدار بسته با تجربه توجه داشته باشید. در واقع می توان گفت که به این دو موضوع باید به یک اندازه اهمیت داده شود. انتخاب یک نصاب درست برای نصب دوربین مداربسته می‌تواند به تمامی سوالات شما برای این گونه خدمات پاسخ بدهد و ابهامات شما را برطرف کند.

فروش و نصب دوربین مداربسته سلطانی در تهران

تا جایی که می‌توانید کابل را از موتورهای برق، ژنراتورها، بخاری‌های القایی، تجهیزات اشعه ایکس و فرکانس رادیویی، مایکروویو یا منابع راداری دور کنید. ● علائم باید قابل مشاهده باشند و به افراد هشدار دهند که نظارت در حال انجام است. ● با در نظر گرفتن این موضوع، کارفرمایان مجاز نیستند که از دوربین ها به گونه ای استفاده کنند که اعتماد کارکنان را تضعیف کرده یا منجر به از بین رفتن آنها شود. علاوه بر داشتن مهارت‌های بالا ، باید با ابزار‌های موردنیاز و مخصوص این حرفه آشنا بوده و در زمان نصب همراه داشته باشیم. از میان سه راه بالا، هر روشی را که باری یادگیری انتخاب کنید باید درآن‌ها به صورت کاملا عملی و تخصصی این حرفه را آموزش ببینید. جزوه و فایل های آموزشی به روز را در اختیار کار آموزان خود قرار میدهد.

دوربین‌های مداربسته آنالوگ و IP دارای تفاوت‌های زیادی هستند، که شما می‌توانید در مقاله 10 تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و IP، از آن آگاه شوید. دوربین‌های مداربسته به فضای زیر خود دسترسی ندارند، به همین دلیل است که به این نقطه، نقطه‌ی کور می‌گویند. درهنگام نصب دوربین‌های مداربسته باید به نقاط کور دوربین‌ها توجه کرد تا هر دوربین را به گونه‌ای نصب کرد که نقاط کور دوربین مداربسته‌ی دیگر را پوشش دهد. نقاط کور دوربین‌های مداربسته، همیشه از مشکل‌های چالش برانگیز است که دزد‌های حرفه‌ای با استفاده از همین نقاط وارد کارخونه‌ها یا فضا‌های دیگر می‌شوند. در هنگام نصب دوربین‌های مداربسته، انتخاب مکانی مناسب برای جایگذاری دوربین‌های مداربسته از اهمیت بالایی برخوردارند. با انتخاب مکان مناسب، تعداد دوربین‌های نصب شده در پروژه می‌تواند کاهش پیدا کند و همین موضوع، باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود.

نصب دوربین مداربسته در ویلا و باغ

فروشگاه مینی بیاب|بزرگترین عرضه کننده لوازم امنیتی در ایران فروشگاه مینی بیاب اولین و بزرگترین عرضه کننده لوازم امنیتی،دوربین های مخفی،موقعیت یاب،ضبط کن صدا ی مخفی و… می باشد.این فروشگاه کار خود را به صورت رسمی در این ضمینه از سال 96 شروع نموده است و گارانتی و پشتیبانی 24 ساعته و احترام به مشتری را سر لوحه کار خود قرار داده است.این فروشگاه زیر مجموعه شرکت ” ابر الکترونیک” می باشد. اما در صورتی که دوربین ها نیاز به اتصال به NVR دارند ، باید با استفاده از یک گیرنده بی سیم تصاویر را دریافت نمایید و با استفاده از یک کابل به NVR منتقل کنید. همین طور نیاز به یک مودم هم دارید که باید با استفاده از یک کابل شبکه به NVR متصل شود. بعد از اتمام سیم کشی در صورتی که دوربین رم می خورد و به WIFI شما متصل می شود کافی است به سادگی مراحل نوشته شده در دفترچه راهنما را طی کنید و با نصب اپلیکیشن مربوطه تصاویر دوربین را دریافت نمایید.

http://binacctv.ir

مرحله اول راه اندازی سیستم تحت شبکه نیز بررسی نقشه نصب دوربین مدار بسته، مسیر کابل کشی و محل نصب دوربین مداربسته است. راه اندازی سیستم تحت شبکه نیاز به دستگاه nvr و دوربین مداربسته دارد. اگر تعداد دوربین های مداربسته شما کم است، می توانید با وصل کردن آن ها به وسیله کابل به ان وی آر تصویر را دریافت کنید. اما در پروژه های بزرگ تر که تعداد دوربین ها زیاد است، بهتر است هر دوربین مداربسته به یک سوییچ شبکه وصل شود، و تمامی سوییچ ها به یک سوییچ مرکزی متصل شوند.

  • حد اکثر طول هر کابل برای هر دوربین 400 متر می باشد و نباید از این مقدار فراتر برود.
  • توجه نمایید که نصب دوربین مداربسته می تواند به راحتی یافتن یک محل مناسب، اتصال آن به برق و روشن کردن آن و سپس همگام سازی آن با برنامه تلفن همراه یا دسک تاپ باشد.
  • زیرا همه دوربین های مداربسته نمی توانند در شرایط نور کم به خوبی تصاویر را ثبت و ضبط کنند.
  • علاوه بر داشتن مهارت‌های بالا ، باید با ابزار‌های موردنیاز و مخصوص این حرفه آشنا بوده و در زمان نصب همراه داشته باشیم.