این دستگاه دارای قابلیت گرمکن است

دیگ این محصول دارای پوشش مقاوم تفلون است و از چسبیدن مواد غذایی به دیگ جلوگیری میکند. این مدل از اتو جریان ثابت و یکنواختی از بخار با فشار بالا را اعمال میکند. البته با توجه به اینکه قیمت ها در بازار ایران به صورت نوسانی بالا و پایین می رود در آینده ممکن است قیمت های گفته شده نیز تغییر پیدا بکند و افزایش و یا کاهش بیابد. البته میزان روغنی که در این سرخکنها استفاده میشود معمولا بالا است. فیلتر بهداشتی یکی از مهمترین مزیتهای این کولر میباشد چون به کمک این فیلتر گرد و غبار و انواع بو در هوا تسویه میشود و در نتیجه هوایی سالم دریافت میکنید.

بهترین مارک زودپز برقی

اگر عاشق بازی کردن در یک صفحه نمایش بزرگ هستید، باید به سراغ تلویزیونها و پروژکتورهایی با اندازه گام اول خرید ۷۵ اینچ بروید! سماور ها یکی از بهترین وسایل هایی هستند که در دکوراسیون آشپزخانه بیشتر از هرچیزی استفاده میشود و در هر خانه ای یک سماور نیز دیده میشود بدلیل پر مصرف بودن سماور ها حتمی باید سماوری خرید کنید که هم بتوانید از آن به مدت زیاد استفاده کنید. این ویژگی هم باعث افزایش طول عمر دستگاه میشود هم از بروز خطرات احتمالی جلوگیری میکند.

بهترین مچ بند هوشمند سامسونگ

یکی دیگر از ویژگیهای خوب این دستگاه تایمر دیجیتالی است. شما میتوانید زمان خاموش شدن دستگاه را به کمک تایمر مشخص کنید تا در تایم معین دستگاه بهصورت اتوماتیک خاموش گردد. سبد سرخکن را میتوانید بهکمک یک دسته ارگونومیک بهراحتی جابهجا کنید. خرید یک ابزار هوشمند پوشیدنی رفته رفته به یک نیاز تبدیل شده است. بنابراین فکر نکنید که برای رفتن به سراغ گجت های پوشیدنی باید «ورزشکار» باشید. سرخ کن تفال EY401D از مدل های پرفروش، پرطرفدار و از بهترین مارک سرخ کن می باشد.

هدیه برای روز مرد

باید بگوییم که مشکل دقت رنگ صفحه نمایش را در بیشتر لپتاپهای ارزان قیمت بازار مشاهده میکنیم؛ اما به این موضوع توجه داشته باشید که TUF Gaming A15 با توجه به قیمتی که دارد از صفحه نماشی با امکانات شگفت انگیز بهره میبرد. اما شستشو و تمیز کزدن این مدل نسبت به مدل معمولی سخت تر و زمان بر است. همه سرخ کن هواپزهایی که در بازار است عملیات چربی گیری را انجام می دهند اما سرخ کن 9270 فیلیپس توانایی این را دارد که تا 90 درصد چربی مضر برای بدن را از بین ببرد بدون اینکه به مزه غذا لطمه ای وارد گردد. بنابراین داشتن یک سرخکن خوب در خانه کاملا ضروری بهنظر میرسد. سرخکن فیلیپس سری Viva Collection مدل HD9220 یک محصول زیبا و با کیفیت و دارای طراحی متفاوت و جالبی است.

ایر فرایرها از روغن بسیار کمتری استفاده میکنند و در دسته سرخ کن بدون روغن قرار میگیرند. ظرفیت بالای این سرخکن به شما اجازه میدهد حجم زیادی از مواد غذایی را داخل سبد قرار داده و سرخ کنید. برای استفاده از از این دستگاه کافی است مواد غذایی را داخل سبد متحرک آن قرار داده و آنها را به داخل روغن فرو ببرید. عملکرد سرخکنهای ایر فرایر با سرخکنهایی که مخزن آنها را پر از روغن میکنیم متفاوت است. Onband 6 یک گجت باکیفیت و باکیفیت است که یکی از بزرگترین صفحه نمایش ها را در بین تمام مچ بندهای هوشمند دارد. ظرفیت کاسه این همزن برابر با 4 لیتر بوده و این همزن دارای خمیرزن و سیمی به طول یک متر است. نکته مهم در مورد این لپتاپ باتری 99 واتساعتی آن است که حدود دو برابر میانگین ظرفیت لپتاپهای بازار است.