برای نصب دوربین مداربسته چه شرایط قانونی وجود دارد؟ انواع درب های اتوماتیک | boostercctv

در نتیجه نقاطی از خانه مهم‌تر هستند و نیاز بیشتری به نظارت دارند را باید مشخص و اولیت‌بندی کنید. نقشه را روی یک کاغذ کشیده و نقاطی که نیاز به نصب دوربین مدار بسته است را مشخص کنید. سپس تک تک مکان‌هایی که برای نصب دوربین مدار بسته مشخص کرده‌اید را چک کنید تا مطمئن شوید در آن نقطه بهترین تصویر را از دوربین مداربسته می‌گیرید و شیئی مانع ضبط تصویر توسط دوربین مداربسته نیست.

  • دوربین باید در مکانی نصب شود که ، محیط آن ، نور مناسبی داشته باشد.
  • البته به علت وجود برخی قابلیت ها و ویژگی ها در تجهیزات ممکن این طریقه نصب تغییراتی جزئی داشته باشد.
  • علاوه بر ترسیم درست نقشه، باید بهترین محل ها را برای نصب دوربین در نظر داشته باشید.
  • در این صورت مسیر کابل کشی تنها از طریق نقشه نصب دوربین مدار بسته قابل رویت است.
  • روش اول شرکت ارئه دهنده به صورت رایگان سرور های برای انتقال تصویر فراهم میکند روش دوم دسترسی به تصاویر در بستر اینترنت است روش دوم انتقال تصویر سریع تر است .

تحصیل در هنرستان های کاردانش آموزش و پرورش در رشته برق ساختمان به مدت 3 سال در دوره متوسطه دوم و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر در رشته مهندسی برق که 4 سال طول می کشد. با استفاده از نرم افزار GV-Eye شما میتوانید دوربین های خود را از راه دور به صورت زنده مشاهده نمایید. افراد این کار را اغلب برای کنترل NVR فقط از طریق برنامه ها یا مرورگر وب انجام می دهند. اگر بعد از نصب با مشکلات اتصال روبرو هستید، ممکن است لازم باشد اتصالات RJ45 را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید این کار را به درستی انجام دادید. اگر همچنان مشکلاتی وجود دارد و دوربین را روی نیمکت آزمایش کردید. از اتصال محکم اتصال به کابل اطمینان حاصل کنید.اگر تستر کابل دارید، می توانید پیوستگی کابل را آزمایش کنید (مطمئن شوید که دو سر آن 568B چین خورده باشد).

دوربین‌های مداربسته ضدضربه

براساس تحقیق مجله خبری بوستر دوربینی انجام شده توسط نگارنده مبلغ در آمد برقکار ساختمان بین 3 الی 7 برابر حداقل حقوق اداره کار و در برخی شرایط بیشتر از این مقدار نیز می باشد. به عنوان نصاب و سرویس و نگهداری دوربینهای مداربسته فروشگاه های زنجیره ای مواد غذائی و و پوشاک مشغول به کار شود. به عنوان نصاب، سرویس و نگهداری دوربینهای مداربسته در مراکز بهداشتی و بیمارستان ها مشغول به کار شود.

برای شرایطی که اتصال از هر دوربین به پورت PoE دستگاه ضبط تحت شبکه ایده آل نیست ، می توانید از سوئیچ PoE برای کابل کشی خود استفاده کنید یا به شما اجازه می دهد دوربین ها در فواصل بیشتر از 100 تا 200 متر به هم متصل شوند. استفاده از سوئیچ PoE همچنین به شما امکان می دهد چندین دوربین را به یک سوئیچ متصل کرده و سپس فقط یک کابل اترنت را به شبکه ای که NVR به آن متصل شده است، وصل کنید. لوح فشرده همراه با دوربین مداربسته بی سیم (که به آن دوربین مدار بسته وای فای یا بی سیم نیز گفته می شود) ارسال می شود و برای نظارت و دسترسی به دوربین مداربسته بی سیم باید آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. تقریباً تمام دوربین‌های مداربسته مجهز به آداپتورهای برق هستند که به دوربین‌های مداربسته اجازه می‌دهند به یک پریز دیواری استاندارد وصل شوند. یک سر کابل آداپتور را به پشت دوربین مداربسته وصل کنید و سر دیگر آن (دوشاخه) را به پریز برق وصل کنید.اگر آداپتور دوربین مداربسته در جعبه حمل و نقل نیست یا آسیب دیده است، لطفا با محلی که دوربین مداربسته را خریداری کرده اید تماس بگیرید. ● در بیشتر موارد، استفاده از دوربین مدار بسته در اینجا مناسب نیست و قوانین نصب دوربین مدار بسته را نقض می کند.

استاندارد های دوربین مداربسته

به عنوان نصاب ، سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته در ادارات، کارخانجات و شرکت ها مشغول به کار شود. یک تا سه دوربین مداربسته بی سیم داخلی می توانند به طور کامل یک اتاق را پوشش دهند و تصاویر را مستقیماً به رایانه یا تلفن همراه شما ارسال کنند. ● برای استفاده بهینه از دوربین مدار بسته، بهتر است که به‌ همسایگان اطلاع داده شود.

http://binacctv.ir