دانلود رایگان کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی ️【 مرداد ماه سال 1402 بهترین نسخه 】 بست درایو | driveing

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید. برای دسترسی بهتر , https://www.driveing.ir/ راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید . این کلاس‌ها مدت زمانی حدود 20 الی 25 ساعت داشته و جهت شرکت در آن لازم است 800 هزار تومان پرداخت کرد. این کلاس‌ها مدت زمانی حدود 15 الی 17 ساعت داشته و جهت شرکت در آن لازم است 180 هزار تومان پرداخت کرد. این قسمت ستاره را هم تازه اضافه کردیم ممنون می شیم برای حمایت از ما امتیاز دهید. برای شروع آزمون لازم است که ثبت نام کرده و به حساب کاربری خود وارد شوید.

  • بخش پنجم که بخش بسیار مهمی است بحث حق تقدم و قوانین مربوط به آن است.
  • برای شروع آزمون لازم است که ثبت نام کرده و به حساب کاربری خود وارد شوید.
  • فیلتر ها همان گونه که از اسمشان پیداست وظیفه ی تمیز کردن چیزی را بر عهده دارند.فیلتر هوا گرد و خاک هوای ورودی به موتور را میگیرد تا هوای تمیز برای سوختن به موتور وارد شود .

منبع رسمی آزمون آیین‌نامه، کتاب آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی است که هر ساله به‌روزرسانی و منتشر می‌شود. در ادامه فهرست مطالب این کتاب را می‌بینید و می‌توانید جدیدترین نسخه این کتاب را برای سال ۱۴۰۰ دانلود کنید. دانلود کتاب آموزش رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم ۲۲۱ صفحه PDF. سایت تست رانندگی کتاب آموزش رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم ۲۲۱ صفحه PDF را برای شما فراهم کرده است. با استفاده از لینک‌های زیر می‌توانید کتاب آیین‌نامه رانندگی پایه سوم و دوم سال ۱۴۰۰ را دانلود کنید. البته پیشنهاد ما این است که علاوه بر خواندن کتاب، نمونه سوالات آیین نامه را نیز بخوانید تا با نوع سوالات این آزمون آشنا شوید.

دانلود رایگان کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی ️【 مرداد ماه سال 1402 بهترین نسخه 】 بست درایو | driveing

این سوالات با شبیه سازی با سوالات سالهای گذشته طراحی شده است و شما ضمن شرکت در این آزمونها به صورت آنلاین و مطابق با استانداردهای آزمون اصلی، می توانید به راهنمای سوالات هم دسترسی داشته باشید. همچنین ما یک بسته طلایی را برای شما آماده کرده ایم که با کمک آن می توانید خود را برای قبولی صد در صدی در آزمون آیین نامه اصلی آماده کنید. در سایت گواهیار مطالب آموزشی بسیاری را برای شما تهیه کرده ایم در این مطلب بهترین صفحه های سایت ما که در مورد آموزش آیین نامه رانندگی هستند را به شما معرفی میکنیم اکثر این مطالب به صورت تصویری قوانین راهنمایی و رانندگی را به شما آموزش میدهند .

فصل اول: قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی

در این جا به بررسی آن ها میپردازیم آزمون فنی آیین نامه اصلی به صورت جداگانه گرفته نمیشود و در قالب همان آزمون آیین نامه اصلی که توسط افسر راهنمایی و رانندگی گرفته میشود بخش فنی هم پرسش میشود. در اینجا میتوانید خلاصه فصل سوم کتاب آیین نامه و همچنین مهمترین سوالات فصل سوم آیین نامه را مطالعه کنید . وب سایت فایل برو پی دی اف کتاب آموزش رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم PDF را در 221 صفحه برای شما دوستان عزیز آماده کرده است. انسان موجودی اجتماعی است و برای زندگی بهتر، موظف به انجام اقداماتی است که در قالب قوانین و مقررات تدوین گردیده است. برای بسیاری از ما شرکت در آزمون‌های مختلف استرس‌زا و تصور اینکه نتوانیم از پس این آزمون  بربیاییم ترسناک است؛ آزمون آیین نامه رانندگی نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما مانند هر آزمون دیگری، برای گذراندن این آزمون نیاز به مطالعه قبلی منابع داریم.

چند سوال از نمونه سوالات ایین نامه رانندگی

سعی شده خیلی خلاصه مهم ترین سوالات فنی آیین نامه براتون جمع آوری کنیم. بعد از خوندن سوالات هم میتونید خلاصه نکات فنی آیین نامه در ادامه ی مطلب مطالعه کنید. کتاب آموزش رانندگی پایه سوم pdf بر اساس یکی از نیازهایی که برای کاربران ترافیک با هدف رانندگی بهتر و ارتقا ایمنی ترافیک تهیه گردیده مجموعه مدونی از قوانین و مقررات ترافیک می باشد که با رعایت و انجام این قوانین توسط رانندگان، ایمنی ترافیک افزایش پیدا می کند. در این بخش عوامل محیطی به جز سایر وسایل نقلیه و عابران پیاده بررسی می‌شود. رانندگی در مواقع مختلف شبانه روز، رانندگی در راه‌های مختلف و شرایط آب و هوایی متفاوت، ایمنی و کنترل وسیله نقلیه مواردی است که بخش سوم کتاب آیین نامه رانندگی به آن پرداخته است. تدریس این بخش از کتاب توسط مربی دیگری انجام خواهد شد و تنها 2 جلسه به این مبحث اختصاص دارد.

قوانین سبقت در آیین نامه راهنمایی و رانندگی