درآمد نصب دوربین مدار بسته + بازار کار و سرمایه لازم | boostercctv

لنزهای مختلفی در دوربین های مختلف به کار رفته است که هر یک رزولوشن مشخصی را به ما می دهد و کیفیت تصاویر مختلفی را ایجاد می کند. دوربین های مداربسته سال هاست که وارد بازار شده اند و مورد استقبال فراوانی قرار گرفته اند. برای نصب این دوربین ها نیاز به مهارت و تخصص می باشد و افرادی که در این حوزه کار می کنند دارای درآمد بالایی می باشند. بنابراین نتیجه دیگری که می گیریم این است که برای نصب استاندارد دوربین مداربسته استفاده از نصابان شرکتی که دوربین مداربسته تهیه شده، صحیح نیست. این امر باعث می‌شود تا تجهیزاتی گرانتر از کیفیت آن را به شما بفروشند. این گونه شرکت‌ها نیز ممکن است از نصاب هایی که تاییدیه ندارند استفاده کنند و نتیجه آن برآورد خسارت هایی برای مشتری میشود.

دوربین های مدار بسته را روی دیوار نصب کنید

این نوع کابل دارای دو رشته است که یکی برای تصویر و دیگری برای منبع تغذیه است، به همین دلیل به آن کابل ترکیبی می گویند. با استفاده از کابل ترکیبی، برای هر دوربین مداربسته فقط یک کابل لازم است. با این حال، کابل های HDMI، کابل های کواکسیال و کابل های VGA برای تماشای تصاویر دوربین مداربسته با کیفیت بالاتر استفاده می شوند. پس از انتخاب نوع کابل، یک سر کابل را به DVR و سر دیگر را به مانیتور وصل کنید.

  • هارددیسک داخل دستگاه DVR نصب شده و با اتصال دستگاه ضبط دی وی ار به مانیتور، تصاویر دوربین ها قابل مشاهده است.
  • برای آشنایی و مطالعه بهتر، ویژگی های یک نصاب دوربین مدار بسته را برای شما شرح می دهیم.
  • از دوربین های لنز متغیر بیشتر در مکان هایی مانند صندوق های فروشگاهی، باجه های بانک، پیشخوان ها و محیط هایی که پلاک خوانی میکنند استفاده میشود.
  • علاوه بر موارد ذکر شده در بالا برای تعیین محل نصب دوربین مدار بسته، باید به چگونگی کیفیت نور در محل نصب دوربین نیز توجه کرد.
  • این قابلیت به لنز دوربین در تنظیم روشنایی تصویر در شرایط نامناسب کمک می‌کند.

دوربین های مدار بسته نباید اشخاص را به صورت‌ مستقل بررسی کنند، بلکه برای حفاظت از اماکن نصب می شود. به عنوان مثال، افراد ممکن است در تصادف ترافیک جاده ای درگیر شوند، بنابراین؛ شرکت های بیمه، فقط مقامات یا وکلا این اختیار را دارند که فیلم را به طور کامل درخواست کنند. برای نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی باید حتما افراد مورد اعتماد و کاربلد را برای این امور انتخاب کنید. اصرار و تاکید زیاد بر این موضوع به این دلیل است اگر دوربین مداربسته شما از نوع دوربین تحت شبکه باشد، باعث میشود تا افراد دیگر به دوربین از طریق اینترنت دسترسی نداشته باشند. نکته قابل توجه دیگر این است که مکان نصب دوربین مداربسته و تجهیزات ضبط را باید از دید افراد غریبه دور نگه دارید.

تعرفه و هزینه نصب دوربین مداربسته

اما مجله خبری بوستر دوربین های ارائه دهنده دوربین مداربسته برای نصب آن هزینه های بیشتری را برای شما برآورد خواهند کرد. تعهد کاری و کیفیت اجرا، موضوعی است که شما باید در نصاب مورد نظر خود پیدا کنید. این موضوع به ویژگی شخصیتی افراد مربوط می شود و در آنها متفاوت است. پس شما با انتخاب نصاب دوربین مدار بسته خود، در کیفیت اجرای آن هم نقش دارید. پس از کابل کشی لازم است که تنظیمات لازم برای انتقال تصاویر انجام گیرد. دوربین های pan-tilt-zoom که به صورت مخفف آن را دوربین های ptz میگویند نسل جدید دوربین های مداربسته است.

http://binacctv.ir

کابل های این دوربین در نهایت تا فاصله 550 متری بهبود یافته است. همچنین توانایی انتقال اطلاعات چندرسانه ای، یعنی صدا و تصویر، بر روی یک زنجیره کابل کواکسیال مشترک را دارد. در واقع دوربین های داهوا می توانند تصاویر آنالوگ را بدون نیاز به اتصال مجدد کابل ها به سیستم HD منتقل کنند. برخی دیگر از مشخصات دوربین های مدار بسته نیز تعیین کننده است که می توان در این مشخصات به حالت دید در شب دوربین، ضد آب یا ضد گرد و غبار بودن دوربین ها که این موضوع تعیین کننده دوربین های داخل و خارج ساختمان می باشد اشاره نمود.

چه موقع باید از سوییچ شبکه استفاده شود؟