دوربین دام لیست قیمت انواع دوربین مداربسته دام | boostercctv

هرچه دوربین دید در شب بیشتر باشد یا جزئیات و رنگ بیشتری ارائه دهد، قیمت آن بیشتر است. خرید و قیمت دوربین مداربسته / امروزه با ارزشمند شدن کالاهای محیط خانه و محل کار ما داشتن یک سیستم مداربسته و دوربینهای نظارتی تحت کنترل یک امری ضروری است . در ادامه به نکاتی که باید در باره خرید و قیمت دوربین مداربسته بدانید اشاره خواهیم کرد. یکی از کامل ترین انواع دوربین مداربسته، نوع اسپید دام است که در واقع کامل شده ی دوربین دام می باشد و قابلیت چرخش افقی، عمودی و حتی زوم را به وسیله کنترلر و کیبورد دارد. از ویژگی های اصلی این دوربین ها می توان به سرعت بالای چرخش آنها اشاره کرد که می تواند تا 360 درجه در 1 ثانیه هم برسد.

دوربین مدار بسته دی لینک مدل DCS-825L

خرید دوربین مداربسته در ابتدا هر کاربری باید بداند که به چه منظور میخواهد دوربین مداربسته خریداری کند. همانطور که میدانید دوربینهای مداربسته به دو دستهی نظارتی و حفاظتی تقسیم میشوند. دوربینهای مداربسته ای که به صورت چرخشی کار میکنند طبیعتا نمیتوانند یک دوربین مداربسته ی حفاظتی برای ما باشند لذا اینکه بدتنید چه تصویری از محیط خود میخواهید به این امر کمک بسیاری خواهد کرد. برای بهترین خرید و بهترین راه برای درک این موضوع استفاده از کارشناسان مخصوص این امر است و شرکت دورنگاه افق ماد برای ساده تر شدن کار شما مشتریان گرامی از متخصصین این امر به صورت رایگان برای بازدید از محیط شما درنظر گرفته است .

دوربین مداربسته آنالوگ داهوا مدل DH-HAC-T2A21P-0280B

در این کابل ها در کنار کابل کواکسیال یک کابل برق قرار داده شده که کابل کشی را برای کاربر دوربین های امنیتی و نظارتی آسان کرده است. همچنین یکی دیگر از کاربردهای دوربین های نظارتی و امنیتی برای نگه داری از سالمندان می باشد که در این امر شما می توانید با استفاده از امکانات دوربین های نظارتی و امنیتی مانند صدای طرف ضمن جویا شدن از حال سالمند خود با او نیز در ارتباط باشید. 4- مصرف برق در سیستم نظارتی بسیار مهم است به خصوص وقتی DVR/NVR حامل چندین هارد باشد.هرچه برق مورد نیاز DVR/NVR کمتر شود، دما کاهش مییابد؛ این امر کمک میکند DVR/NVR در محیط پایدارتری کار کند.

امروزه استفاده از مجله خبری بوستر دوربین های تحت شبکه یا ip رواج بیشتری پیدا کرده است. انتقال دیتا در این دوربین مداربسته در بستر اینترنت و از طریق پروتکل شبکه صورت می گیرد، ضمن اینکه برای انتقال تصاویر از دوربین به دستگاه nvr به کابل اترنت نیاز داریم. در نصب دوربین مدار بسته در ورودی ها دقت داشته باشید که حداقل نقطه کور را داشته باشید و در صورت لزوم از 2 دوربین مداربسته استفاده کنید تا تصاویر همدیگر را همپوشانی داشته باشد. با پوشش خیابان ها و ورودی های اصلی به وسیله دوربین مدار بسته علاوه بر پوشش تصویری در خارج از ساختمان و پیش از امکان وقوع جرم اسباب بازدارندگی نیز فراهم می شود و خاطیان با دانستن پوشش دوربین های امنیتی و نظارتی از جرم های احتمالی صرف نظر می کنند. امکان انتقال تصویر این امکان را برای کاربر دوربین مدار بسته فراهم می کند تا در هر ساعت از شبانه روز بتواند محل مورد نظر را مانیتور نماید.

http://binacctv.ir

وجود نور مادون قرمز باعث می شود تا سوژه در محیط های کم نور قابل مشاهده باشد. محافظ یا کاوری که روی لنز دوربین های مداربسته دام قرار دارد، باعث شده تا افراد نتوانند جهت لنز دوربین را بخصوص از فاصله دور تشخیص دهند. در واقع مجرمان نمی فهمند که دید دوربین کدام سمت است و همین امر باعث به دردسر انداختن آنها می شود.

  • همچنین پکیج های آماده ی دوربین مداربسته ، مناسب برای کاربری های مختلف گردآوری شده است که شما می توانید بر اساس نیاز خود آن ها را تهیه فرمایید .
  • اصطلاح FishEye به معنای چشم ماهی است که علت نام گذاری دوربین شکل ظاهری دوربین می‌باشد.
  • این بزرگی در کیس دوربین مداربسته ارتباط مستقیم با دید در شب دوربین دارد و هر چه کیس دوربین بزرگتر بیشتر ، تعداد و مقدار LED های دید در شب بیشتر بوده و در نتیجه دوربین مداربسته ما متراژ بیشتری را برای دید در شب پوشش می دهد.
  • این فناوری علاوه بر ارائه تصاویر واضح‌تر در شب، برای ضبط ویدیوهای زیبا در روزهای آفتابی روشن نیز تنظیم شده است.
  • اما در دوربین های EXIR این گونه نیست و بخاطر ساختار ال ای دی های آن تصویر شفافی ارائه می کند.
  • علاوه بر وضوح تصاویر، مواردی همچون برند، طول عمر کالا، وضوح تصاویر در شب و … جزو فاکتور های مهم در کیفیت دوربین مداربسته محسوب می شوند.