مستر آهن : قیمت روز ضایعات آهن توسط خریدار ضایعات آهن | fooladiha

به طور معمول در كوره ها بين يك ساعت و نيم تا دو ساعت ذوب كامل مى شود و پس از سرباره گیری ، مواد افزودنى به منظور استاندارد كردن ذوب براى محصول خاصى كه مورد نظر است، به ذوب اضافه مى شود. به طور معمول از ضایعات آهن در همه جاى دنيا براى استفاده مجدد و بازيافت در خطوط توليد بهره بردارى مى شود. امروزه ضایعات آهن در كشورهاى پيشرفته ضمن طبقه بندى و جداسازى هاى تميز و دقيق، به صورت پودر درآمده و با افزودنى هاى مورد نياز در صنعت قطعه سازى بسته بندى مى شود و به فروش مى رسد اما همچنان در كشور ما براى ذوب در كوره ها كاربرد دارد.

امروزه با توجه به بالا رفتن تورم و قیمت طلا و سکه قیمت تمامی اجناس به خصوص آهن آلات بالا رفته است اما به طور قاطعانه نمی توان قیمت آهن آلات را در اختیار مردم قرار داد چرا که این قیمت ها روز به روز در حال بالا و پایین شدن هستند. اگر بخواهیم از دید کلی به این موضوع نگاه کنیم بهتر است که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. هنرمندان با استفاده از ضایعات آهن کارهای هنری بسیار زیادی را تولید کرده و با قیمت‌های مناسبی به فروش می رسانند. صاحبان کسب و کار با خرید زائدات و تبدیل آن‌ها به کارهای هنری ، سود بسیار خوبی بدست می‌آورند . این مورد به عنوان مزایای اقتصادی منحصر به فرد ضایعات آهن به شمار می‌رود.

ضایعات آهن در شیراز

در نهایت هم این امکان برای واحد های تولیدی کوچک مقیاس میسر نمی ‌باشد. به همین دلیل در چنین شرایطی واحد هایی که مثلا لوله تولید می ‌کنند برای فروش و اعلام قیمت مناسب دچار مشکل و نگرانی می ‌شوند. آن چه که بیش از هر چیزی در قیمت خرید ضایعات فلزی تأثیر گذار می باشد، درجه بندی کیفی ضایعات است.

ضایعات سوپر ویژه

به طور کلی ضایعاتی که درجه معیوب بودن یا فرسودگی آن‌ها کم باشد، بهترین ضایعات هستند. در این میان ضایعات آهن درجه یک، ویژه و سوپر ویژه با قیمت بالاتری نسبت به سایر ضایعات به فروش می‌رسند. تیم تخصصی مسترآهن با سابقه چندین ساله در خصوص خرید و فروش عمده انواعضایعات آهن فعال می‌باشد. اغلب افراد خوش ذوق، هنرمند و با انگیزه با استفاده از ضایعات فلزی، می‌توانند یک اثر هنری زیبا خلق کنند مانند بسیاری از مجسمه‌ها و نمادهایی که در سطح شهر می‌بینیم. هنرمندان با سلیقه به راحتی از این مواد و قراضه های آهنی، آثار هنری زیبا و ارزان قیمت را خلق می‌کنند که برای استفاده در منزل، فضاهای شهری و… زیبایی چشم نوازی دارد از آن طرف به حفظ محیط زیست نیز کمک شایانی خواهند کرد.

قیمت خرید ضایعات آهن در تهران

قیمت هر کیلو آهن ضایعات را براساس رده، پرس شده و پرس نشده و جنس آن خرید صفحه اهن بر تعیین می کنند. روش دیگری نیز در هنگام خرید و فروش ضایعات در کشور وجود دارد که به خرید و فروش در مبدا شهرت دارد. البته بازنگری و کاربردی نمودن تعاریف استاندارد انواع قراضه آهن در کشور و  وجود ضمانت اجرائی جهت اجرای آن در سطح کشور توسط فعالان این بخش ، می تواند تا حدودی این مشکل را کاهش نماید.

  • گستردگی مناطق تحت پوشش خدمات این مرکز باعث کسب عنوان بهترین عامل خرید ضایعات آهن شرق تهران شده است.
  • شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره درباره قیمت و روش تخریب در محله خود، با کارشناسان ضایعات لند تماس بگیرید.
  • بله انواع مختلف ضایعات آهن، از آهن خام تا آهن ترکیبی و آهن از دست رفته، قیمت‌های متفاوتی دارند.
  • محل زندگی شما هم در این امر بی‌تاثیر نیست چون ضایعات باید در محل دیگری پردازش شود و اگر محل زندگی شما از آن محل دور است، هزینه‌های حمل‌و‌نقل و… افزایش می‌یابد و در نتیجه شما مبلغ کمتری از فروش آن‌ها می‌گیرید.
  • بنابراین هنگام فروش قراضات آهن باید از آخرین نوسانات قیمت این ضایعات مطلع باشید و به قیمت روز، هر کیلو قراضه آهن را به فروش برسانید.

مستر آهن : قیمت روز ضایعات آهن توسط خریدار ضایعات آهن | fooladiha