نحوه نصب صحیح دوربین مداربسته نصب سیستم های امنیتی مجتمع فنی پایتخت | boostercctv

برای مجله خبری بوستر دوربین دوربین باید اطمینان حاصل شود که کارکنان از دسترسی به تجهیزات نظارتی محدود می‌شوند مگر اینکه مجاز به انجام این کار باشند. دوربین مداربسته نباید در مکان‌های خصوصی مانند توالت یا اتاق‌های رختکن قرار گیرد. برای الزامات قانونی و برای رعایت دستورالعمل‌های خط‌ مشی، باید یک ممیزی منظم از عملکرد دوربین‌های مداربسته انجام شود. همچنین؛ باید اطمینان حاصل شود که پایگاه داده مرجع دقیق و به‌ روز است.

آموزش نصب دوربین مدار بسته

انتخاب دوربین مداربسته مناسب برای موقعیت مورد نیاز، یکی از مهم‌ترین موارد است که باید به آن توجه کرد. دوربین‌های مداربسته انواع مختلفی دارند که در مقاله‌ی پرفروش‌ترین دوربین‌های مداربسته، مذل‌ها و کاربرد هر یک از آن‌ها توضیح داده شده‌است. دولت استرالیا در حال نصب دوربین مدار بسته در مناطق روستایی “برای کنترل آتش سوزی خودرو” می باشد دولت ACT قصد دارد دوربین های مدار بست …

میدان دید و وضوح تصویر لنز دوربین مداربسته با افزایش آن چگونه تغییر می کند؟

در زمینه اشتغال به کار و راه اندازی کسب کار هنر جویان را حمایت میکند. داشتن مجوز از اصناف و اتحادیه ها ازجمله اتحادیه صنف تولید کنندگان و تعمیر کاران تجهیزات الکترونیک و حفاظتی الزامی است. فاصله کانونی در این لنزها با واحد میلی متر اندازه گیری میشود. فاصله کانونی های 2.8 – 3.6 و 4 میلی متر جزو فاصله کانونی های استاندارد در لنزهای مدل فیکس است. کاربرگرامی با تکمیل فرم میتوانید درخواست مشاوره و یا خدمات خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما در ارتباط خواهند بود. سوالات مربوط به دوره‌های آموزشی را میتوانید از این قسمت بپرسید …

  • توجه داشته باشید که طول سیم ها نباید از مقدار استاندارد بیشتر بشود چرا که سبب ضعیف شدن سیگنال ها و موج های تصویر می شود و در نتیجه با افت کیفیت مواجه خواهید شد.
  • بهتر است برای درهای ورودی و پارکینگ از دوربین با قابلیت تشخیص چهره و پلاک خوان استفاده کنید.
  • بعد از انتخاب نوع دستگاه نوبت اتصال دوربین به دستگاه میباشد که برای دستگاه دی وی ار حتما باید با کابل کواکسیکال این کار انجام شود اما در دستگاه ان وی ار با کمک سوئیچ شبکه ارتباط کابل شبکه و دوربین را برقرار میکنیم .
  • با تنظیم صحیح ارتفاع دوربین مداربسته می‌توان از بروز این گونه مشکلات جلوگیری کرد.
  • تا به اینجا در مقاله آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه موفق شدیم سوکت را هم بزنیم و سه قدم مهم را در زمینه آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه برداریم.
  • اکنون می توانید کابل را به جعبه اتصال برق برسانید، اتصال دهنده ضد آب را نصب کرده و انتهای آن را خاتمه دهید.

در صورتی که نیاز است امنیت خود دوربین های مدار بسته نیز تأمین شود، دوربین ها را به گونه ای نصب کنید که هر کدام از آن ها توسط دوربین دیگر قابل رؤیت بوده و در میدان دید دوربین های دیگر قرار داشته باشد. البته نکته ای که در این موضوع دلالت می کند، امکان کابل کشی در محلی است که می خواهید دوربین را در آن نصب کنید. هنگامی که می خواهید برای دوربین مدار بسته خود لنز تهیه کنید، به انواع گوناگون لنز ها پی خواهید برد (البته این امکان تنها در صورتی وجود دارد که لنز دوربین شما قابل تغییر بوده و فیکس نباشد). در زمان انتخاب لنز، حتما نور محیط و و فاصله اشیاء را در نظر داشته باشید و حتما فاصله کانونی لنز را برگزینید. اما برخلاف دوربین‌های آنالوگ، دوربین‌های مداربسته IP، مستقیما به اینترنت وصل می‌شوند و اطلاعات به صورت مستقیم در خود دوربین پردازش می‌شود.

کابل کشی برق در نصب سیستم مداربسته

با تنظیم صحیح ارتفاع دوربین مداربسته می‌توان از بروز این گونه مشکلات جلوگیری کرد. بهترین زاویه هر اتاقی برای نصب دوربین مدار بسته معمولاً کنجی از اتقاق است که دیوارها و سقف به‌هم می‌رسند. اطمینان حاصل کنید که دوربین مداربسته تصویر تمام ورودی‌ها و خروجی‌های موجود در اتاق را پوشش داده و نزدیک به یک منبع انرژی برق مانند پریز برق است. برای مشاهده و ضبط تصویر دوربین های مدار بسته تان نیاز به یک دستگاه DVR دارید. دی وی ار تمام تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته را دریافت کرده و به یک مانیتور یا تلویزیون ارسال می‌کند.

http://binacctv.ir