نصب دوربین مداربسته+آموزش نصب+هزینه نصبتعرفه 1401- فروش و نصب دوربین مدار بسته | boostercctv

پس از نصب دوربین مدار بسته و سایر تجهیزات لازم است تنظیمات دوربین های و دستگاه ضبط انجام شود. بخش اول پس از مشاهده تصاویر دوربین های شاید لازم باشد با گردش دوربین جهت دید آنها تنظیم شود و یا تابش و تاثیرات نورهای محیطی به دوربین بررسی و سمت و سوی لنز دوربین کمی تغییر کند. بخش دوم تنظیماتی است که از طریق دستگاه و منوی آن انجام می شود. در این بخش به تنظیماتی پرداخته می شود که تعریف دوربین روی دستگاه، اماده سازی ضبط تصاویر در دستگاه، تنظیمات چگونگی ضبط، رنگ و وضوح تصاویر و… را شامل می شود. وضوح تصویر از ویژگی های مهم دوربین مداربسته است که مکان نصب دوربین مدار بسته از عوامل موثر بر میزان آن است. هر چه عددی که با مگاپیکسل به دوربین نسبت می دهند بیشتر باشد دوربین وضوح بیشتری از صحنه را به تصویر می کشد.

معرفی رزولوشن های مختلف در دوربین های مدار بسته :

پایه و اساس دوره های کافه آموزشگاه کاملا عملی میباشد و هنرجویان گرامی توسط اساتید خبره و باتجربه در بازارکار مربوطه آموزش می بینند. در صورتی که در هرکدام از قسمت ها میز یا صندوقی، با اهمیت نظارتی بالایی وجود داشته باشد؛ میتوان برای پوشش دهی آن از یک دوربین با لنز واید و رزولوشن بالا و یا از تعداد دوربین های بیشتری استفاده کرد. به مدل های اتوماتیک و برقی لنز های متغیر، لنز موتورایز میگویند که به کمک موتوری که داخل آن وجود دارد کاربر میتواند با دادن فرمان از طریق دستگاه رکوردر، فاصله کانونی لنز را تغییر داده و تصویر را زوم یا زوم بک کند.

  • لطفا با شرکت بخش کارشناسی تماس حاصل کنید تا مشاوره رایگان بگیرید یا فرم درخواست مشاوره را در همین صفحه پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرند.
  • به طور کلی می توان انتقال تصاویر دوربین به گوشی هوشمند را از طریق نرم افزار های متعددی انجام داد که در دوره به طور مفصل و کاربردی مورد بحث قرار خواهند گرفت.
  • شیوه ای که برای سنجیدن تناسب نور محیط با نوع دوربین مورد استفاده قرار می گیرد در آموزش دوربین مداربسته در تهران به دانشجویان آموزش داده می شود و جزو مواردی است که در دوره آموزشی به آن اشاره می شود.
  • دستگاه DVR تان می‌تواند چند دوربین مداربسته را مدیریت کند و به شما این امکان را می‌دهد تنها با یک دستگاه تصویر تمام دوربین های مدار بسته را ضبط کنید.
  • در صورتی که در هرکدام از قسمت ها میز یا صندوقی، با اهمیت نظارتی بالایی وجود داشته باشد؛ میتوان برای پوشش دهی آن از یک دوربین با لنز واید و رزولوشن بالا و یا از تعداد دوربین های بیشتری استفاده کرد.

از مجریانی که مجله خبری بوستر دوربین های مدار بسته با برند های متفرقه به شما پیشنهاد می کنند دوری کنید، چون اگر شما برند اصلی هم از ایشان درخواست کنید، جای دیگری جبران می کنند. در تصویر پ دستگاه ان وی ار انتخابی ما دارای هر دو پورت HDMI و VGA است. لازم به ذکر است در برخی مدل های دستگاه های ضبط ممکن است تعداد این درگاه ها از یکی بیشتر باشد. همچنین رزولوشن تصویری که از این پورت ها دریافت می کنید می توانند متفاوت باشد. جزئیات این بخش را می توانید در دیتا شیت دستگاه خود مطالعه کنید.

وضعیت بازارکار نصاب دوربین مدار بسته :

سیستم های جدید نظارتی دارای قابلیت انتقال تصویر به صورت P2P هستند این موضوع این قابلیت را به کاربران دوربین مدار بسته می دهد تا بتوانند با وصل شدن به شبکه اینترنت از هر جای دنیا تصاویر دوربین های مدار بسته خود را ببینند. اما اگر برای خانه های شخصی، باغ و ویلای خود نیاز به نصب دوربین مداربسته دارید می توانید تصاویر داخل ساختمان را هم با نصب دوربین داشته باشید. اما نصب دوربین مدار بسته به صورت مخفی در ساختمان یا هر محلی جرم می باشد و این خدمات از طرف شرکت انجام نخواهد شد. تصاویر دوربین مداربسته، بر روی هارددیسک که در دستگاه DVR یا NVR قرار دارد ضبط می شود و یا بر روی رم داخلی خود دوربین مداربسته. از این رو مدت زمانی که دوربین می تواند تصاویر را ذخیره کند به عوامل مختلفی همچون؛ میزان حافظه هارد یا رم، تعداد دوربین، کیفیت تصاویر، استفاده از قابلیت تشخیص حرکت و … است.

http://binacctv.ir

هارد در NVR نصب شده است و تصاویر با اتصال صفحه نمایش به دستگاه NVR قابل مشاهده خواهد شد. البته به علت وجود برخی قابلیت ها و ویژگی ها در تجهیزات ممکن این طریقه نصب تغییراتی جزئی داشته باشد. اتصال در سیستم مداربسته از طریق کابل شبکه انجام می شود و برای آماده سازی کابل باید به دو سر آن سوکت شبکه متصل نمود.