نصب دوربین مداربسته با بهترین نصاب دوربین مداربسته در تهران و سراسر کشور | boostercctv

این کار را ترجیحا از محل دوربین شروع کنید تا اضافه کابل به سمت DVR (دستگاه ضبط) منتقل شود. با تغییر مکان قرار گیری سوئیچر و NVR می توانید طول کابل های شبکه را کمتر کنید. برای دوربین های IP نیاز به یک مودم نیز خواهید داشت که باید از طریق کابل شبکه به NVR متصل شود. و نصب و راه اندازی دوربین در مکان هایی که معاملات در آنجا انجام می شود. همچنین ضبط تصاویر کسانی که با کارت های اعتباری به سرقت رفته معامله می کنند به شناسایی و تعقیب آنها کمک خواهد کرد.

http://binacctv.ir

با این حال، با خواندن باقی این مطالب، به احتمال زیاد، قادر خواهید بود در کوتاه ترین زمان و به درست ترین شکل ممکن، مجله خبری بوستر دوربین های مدار بسته خود را نصب کنید. پیش از این که به این سوال پاسخ دهیم، ابتدا باید سطح توانایی ها و اطلاعات خود را ارزیابی کنید. استفاده از برخی تجهیزات عمر مفید سیستم مداربسته شما را افزایش می دهد. علاوه بر محافظت از آسیب های محیطی از صدمه و خطراتی که از سمت سارقین و مجرمان دوربین و سیستم را تهدید می کند نیز محافظت می کند. از جمله این تجهیزات می توان به لوله فلکسی، داکت، رک، کاور محافظ و … اشاره کرد.

  • در مرحله بعد جعبه برق را نصب کنید، مطمئن شوید که از بست مناسب برای برنامه خود استفاده می کنید.
  • درآموزش نصب دوربین مداربستهلازم است که مراحل نصب نیز پوشش داده شوند.
  • تقریباً تمام دوربین‌های مداربسته مجهز به آداپتورهای برق هستند که به دوربین‌های مداربسته اجازه می‌دهند به یک پریز دیواری استاندارد وصل شوند.
  • در تصویر پ دستگاه ان وی ار انتخابی ما دارای هر دو پورت HDMI و VGA است.
  • جهت ضبط تصاویر روشن در تاریکی شب، در اطراف لنز دوربین مداربسته LEDهای مادون قرمز نصب می‌شود.
  • برای اینکه کابل تصویر کواکسیال مدل RG58 و RG59 و سایر مدل های کابل کواکسیال را به دستگاه DVR و دوربین مداربسته وصل کنید، باید از کانکتور BNC استفاده کنید.

این دسته از برندهای دوربین های مدار بسته معمولا ساخت کشور چین هستند. کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات موجب شده بازار جهانی توسط این برند ها تسخیر شود. برای مثال در حال حاضر برند هایک ویژن ساخت کشور چین، در کشور های اروپایی، آمریکا و آسیا از پر طرفدارترین هاست و رتبه اول فروش را تصاحب کرده است. در سیم کشی حد المقدور طوری کار کنید که طول سیم ها به کمترین مقدار ممکن برسد.

ویدیومعرفی آموزش نصب دوربین مدار بسته

در زمینه برق سیم سیاه الکترود منفی و سیم قرمز الکترود مثبت است. ● باید اطمینان حاصل کرد که زمان و تاریخ به درستی تنظیم شده است، فقط در صورتی که فیلمی از مقامات لازم باشد یا به عنوان مدرک در دادگاه استفاده شود. ● دیدن دوربین های امنیتی در ورودی یک بانک یا یک فروشگاه غیرعادی نیست اما مردم انتظار ندارند که همیشه از آنها فیلم گرفته شود. ● مطابق با قانون و اصل۴۱ حقوق شهروندی نباید زیر سوال برود و استفاده از صدا و تصویر ثبت شده افراد در اماکنی که خدمات خاصی به مردم ارائه می‌شود، کاملا محکوم است. ● لوازم حفاظتی نقش بسیار مهمی در رفاه اجتماعی مردم ایفا می کنند و باید برای آن هزینه خاصی را صرف کرد.

چرا انتخاب رهاورد نیرو؟

هر چقدر برای دریافت نتیجه مطلوب، سیم کمتری مصرف کنید، بهتر است. توجه داشته باشید که طول سیم ها نباید از مقدار استاندارد بیشتر بشود چرا که سبب ضعیف شدن سیگنال ها و موج های تصویر می شود و در نتیجه با افت کیفیت مواجه خواهید شد. این دستگاه، بسته به تعداد پورت هایی که دارد می تواند تعدادی دوربین مدار بسته را کنترل و مدیریت کند. بنابراین شما با استفاده از تنها یک دستگاه DVR، این امکان را دارید که چندین دوربین را به وسیله یک دستگاه مدیریت کنید.

آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه:  انتقال تصویر