نصب دوربین مداربسته تعرفه نصب دوربین مدار بسته نمایندگی فروش دوربین هایک ویژن | boostercctv

پیش از هرچیز، تکنسین فنی باید این نکته را مورد توجه قرار دهد که دوربین مداربسته در چه مکان ها و موقعیت هایی باید نصب شود. در اصل باید در دوره آموزش نصب دوربین مداربسته این مطالب آموزش داده شود که در چه مکان هایی نیاز است تا نظارت بیشتری وجود داشته باشد و زاویه نصب دوربین ها می بایست به چه شکلی باشد. طبیعتا نمی توان در یک محیط، تمامی نقاط را تحت پوشش دوربین مداربسته قرار داد. پس می بایست در این زمینه هوشمندانه عمل کرد تا با کمترین هزینه، بهترین سطح امنیت ایجاد شود.

  • در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت کامل آموزش نصب دوربین های مداربسته را یاد بگیرید.
  • دوربین های مداربسته از این طریق این کابل ها به دستگاه ضبط متصل می شوند.
  • دستگاه های DVR فضای ذخیره سازی (هارد دیسک) متفاوتی دارند که به آنها اجازه می‌دهد از چند روز تا چند ماه تصویر ذخیره کنند.
  • برخی از دوربین های مداربسته دارای نوارهای چسبی هستند که می توان آنها را روی دیوار نصب کرد، اما روش مطمئن تر این است که دوربین های مداربسته را به دیوار پیچ کنید.

تکنولوژی دوربین مداربسته تا به آنجا پیش رفته است که افراد با نصب یک نرم افزار بر روی گوشی های تلفن همراه، قادر به رصد زنده تصاویر دوربین مداربسته خود هستند. قابلیت هایی که در فناوری دوربین مداربسته نهفته می باشند و شغل نصب دوبین مداربسته را ارزش آفرین کرده است. اگر ضبط تصاویر روشن و با کیفیت در شب و محیط‌های تاریک یا کم‌نور برای شما حائز اهمیت است، باید به ویژگی دید در شب دوربین مداربسته توجه کنید. راه‌های متعددی جهت بهبود دید در شب وجود دارند که در مقاله زیر به شکل ساده و کامل توضیح داده شده‌اند. شما می‌توانید به تعدادی که دستگاه DVR ورودی دوربین مداربسته دارد، به آن دوربین مدار بسته متصل کنید، دستگاه DVR به‌طور اتوماتیک تصویر هر دوربین مداربسته ای که به آن متصل کنید را ضبط می‌کند. استفاده از فیش های بی ان سی آسان است و با چرخاندن پیچی که در انتهای فیش BNC قرار دارد، به پورت متصل شده قفل می‌شود.

راههای ارتباطی با فروش و نصب دوربین مداربسته سلطانی در تهران

از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه فروش و نصب سیستم های نظارت تصویری آغاز نمود. دوربین باید در مکانی نصب شود که ، محیط آن ، نور مناسبی داشته باشد. در برخی موارد نیز از سیستم های مدار بسته برای سنجش سطح کیفی آموزش مربیان و اساتید توسط مسئولین سیستم های آموزشی استفاده می شود. نباید فراموش کرد که نوع دوربین های مورد نیاز در هر محل بستگی مستقیم به اهداف ما از نصب سیستم دارد.

وظایف دوربین های مداربسته :

برای جلوگیری از هک شدن مجله خبری بوستر دوربین است نام کاربری و رمز عبورهایی که در دفترچه راهنما وجود دارد را تغییر دهید. در این مقاله به صورت خلاصه و در عین حال کامل سعی کردیم نصب دوربین های مداربسته را توضیح دهیم. در صورتی که سوال و یا نظری دارید حتما” زیر این مقاله با ما به اشتراک بگذارید. دوربین‌های مداربسته‌ی مادون قرمز، همان دوربین‌های دید در شب هستند.

DVR دارای فضای ذخیره سازی متفاوتی (هارد دیسک) است که می تواند تصاویر را برای چند روز تا چند ماه ذخیره کند. اگر پکیج دوربین مداربسته بخرید، معمولاً شامل DVR می شود.همچنین می توانید NVR (ضبط کننده ویدئوی شبکه برای سیستم تلویزیون مدار بسته شبکه) و VCR (VCR مورد استفاده برای سیستم تلویزیون مدار بسته آنالوگ) خریداری کنید. برای انتخاب مکان نصب دوربین، مشورت با نصاب دوربین مداربسته برای شما مفید است. ما قصد داریم به شما بهترین خدمات برای نصب دوربین مدار بسته را ارائه و معرفی کنیم. در بسیاری از مراکز تجاری و تفریحی و همچنین مراکز خرید، فروشگاه ها، مراکز امنیتی و نظامی نصب دوربین مداربسته از واجبات است. با توجه به گسترش این مراکز میتوان گفت که دوربین مداربسته یک نیاز روزافزون است.

http://binacctv.ir