نصب دوربین مداربسته تعرفه نصب دوربین مدار بسته نمایندگی فروش دوربین هایک ویژن | boostercctv

عموما بهترین برندهای موجود دوربین مداربسته در ایران از نظر قیمت به سه دسته تقسم می شوند. لازم است قبل از اقدام به نصب دوربین مدار بسته با این برندها و ویژگی هایشان آشنا شوید. در سیستم های آنالوگ و آنالوگ HD دوربین های مداربسته به طور مستقیم به دستگاه DVR متصل می شوند. هارددیسک داخل دستگاه DVR نصب شده و با اتصال دستگاه ضبط دی وی ار به مانیتور، تصاویر دوربین ها قابل مشاهده است.

ممنوعیت نصب دوربین مدار بسته

این محصولات به صورت No name (بی نام) و یا با اسم یک مجله خبری بوستر دوربین ساختگی به دست مشتری می رسد. بهتر است دوربین هایی را که در فضای خارجی نصب کرده اید تا حد امکان مستقیماً در معرض وزش باد و بارش باران قرار نگیرند. در صورتی که NVR نیز PoE باشد می توانید به پورت PoE سوئیچ متصل کنید و برق ان وی ار را نیز از طریق همان کابل شبکه دریافت کنید. برای حسابرسی های مالی و اعتباری معمولا از دوربین های با لنز زوم و رزولیشن بالا استفاده می شود. به این ترتیب تصاویر پول های نقد رد و بدل شده و همچنین چک ها و کارت های اعتباری واضح خواهد بود. با دریافت گواهینامه ی مهارت فنی و حرفه ای و مراجعه به اتحادیه مربوطه جواز کسب دریافت کرده و به تاسیس مغازه تعمیر، نصب، سرویس و نگهداری اقدام کند.

سرمایه لازم برای ورود به شغل نصب دوربین مدار بسته

به مدل دستی این نوع لنز ها لنز وری فوکال میگویند که با 2 چرخ دنده ای که در آن وجود دارد کاربر میتواند میزان زوم و فوکوس دوربین را تغییر دهد. در دوربین هایی که از این نوع لنزها استفاده شده است، امکان زوم اوپتیکال (زوم به وسیله تغییر فاصله کانونی) وجود ندارد. لطفا با شرکت بخش کارشناسی تماس حاصل کنید تا مشاوره رایگان بگیرید یا فرم درخواست مشاوره را در همین صفحه پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرند. در دوربین هایی که روی پلاک آنها In Door نوشته شده شما عموما نمی توانید آنها را در محیط بیرون نصب کنید چون در مقابل ورود آب و گرد و غبار آسیب پذیر هستند و در این حالت می بایست از دوربین هایی با مشخصه out Door استفاده شود.

خودمان دوربین مدار بسته را نصب کنیم یا یک نصاب حرفه ای

مادگی دوربین را به سوکت شبکه ای که زده‌اید، متصل کنید و کوپلر ضد آب را وصل کنید. ● در وهله اول، باید دلیل موجهی برای نصب دوربین ها در محل وجود داشته باشد. تمامی دوره ها برای افراد تحت پوشش کمیته امداد، کودکان کار و نیازمندان رایگان می باشد. تجهیزات و دستگاه های سنگین و خاصی نیز برای انجام این کار مورد نیاز نیست و تنها ابزار کار ساده ای که نیاز به هزینه خاصی ندارد می تواند به فرد برای شروع به کار کمک نماید. برای اتصال دستگاه DVR به نمایشگر از خروجی های HDMI – VGA – AV پشت دستگاه استفاده می‌شود.

http://binacctv.ir

گذراندن دوره آموزش نصب دوربین مداربسته شما را در مسیر کسب درآمد قرار داده و شرایطی را فراهم می آورد که بدون نیاز به سرمایه اولیه، در این حرفه وارد بازار کار شوید. در نهایت، در صورت ایجاد هرگونه سوال یا ابهام می توانید با کارشناسان کافه آموزشگاه مشورت نموده یا برای شرکت در دوره، به قسمت ثبت نام در سایت مراجعه فرمایید. تمامی انواع دوربین مداربسته به یک دستگاه DVR و صفحه نمایش احتیاج دارند تا بتوانند تصاویر را در معرض نمایش اپراتور قرار دهند. DVR وسیله ای است که تصاویر ثبت شده توسط دوربین های مداربسته را دریافت نموده و آن را به صفحه نمایش ارسال می نماید. این دستگاه ها معمولا فضای ذخیره سازی متفاوت خواهند داشت که بر آن اساس می توانند تصاویر را برای چند روز تا چند ماه، ذخیره نمایند.

  • محدوده فوکوس در این لنز ها، محدود می باشد اما به شما در امر انتخاب لنز بسیار کمک می کند و کار شما را به مراتب آسان تر می کند.
  • در هنگام نصب دوربین‌های مداربسته، انتخاب مکانی مناسب برای جایگذاری دوربین‌های مداربسته از اهمیت بالایی برخوردارند.
  • مدت دوره آموزش دوربین مدار بسته با توجه به مدت ساعات برگزاری دوره و شیفت آموزشی (شیفت صبح، ظهر، بعدالظهر، غروب) و کلاسها (خصوصی، نیمه خصوصی، گروهی) بین هشت تا ده جلسه دو ساعته برنامه ریزی و اجرا می شود.
  • 5.نوع دستگاه مورد نظر را انتخاب کرده سپس اطلاعات مربوطه نام کاربری و رمز عبور را تکمیل کنید.
  • در حالی که به نوع دیگری از کابل کشی در نصب دوربین های مداربسته نیاز دارید.