نصب دوربین مداربسته در تهران_09120734506 نصب دوربین مداربسته در تهران | boostercctv

هرچه این عدد بیشتر باشد تصویر ما به اصطلاح زوم تر و بسته تر و هرچه این عدد کمتر باشد تصاویر بازتر و وایدتری داریم. دوربین هایی که دارای این لنز هستند در محیط هایی استفاده میشود که زاویه، شعاع و میزان دید دوربین ثابت بوده و نیاز به تغییر ندارند. با استفاده از کابل ها و فیش های ارتباطی به این کابل ها می توان برق مورد نیاز دوربین ها را از منبع تغذیه تامین نمود و با استفاده از کابل هایی که برای تصویر هستند تصاویر را از دوربین ها به دستگاه DVR منتقل نمود. توزیع نامناسب نور هنگام ضبط تصاویر یکی از مشکلاتی است که دارندگان سیستم‌های نظارت تصویری اغلب با آن مواجه می‌شوند.

http://binacctv.ir

مجله خبری بوستر دوربین مانیتور به دستگاه ضبط دی وی ار همانند اتصال مانیتور در سیستم مداربسته تحت شبکه انجام می شود. به این معنی که با توجه به درگاه یا پورت خروجی دستگاه و پورت ورودی مانیتور شما می توانید از HDMI یا VGA استفاده کنید. کیفیت تصویر خروجی و نمایش داده شده علاوه بر دوربین و دستگاه، به پورت و مانیتور نیز بستگی دارد.

دوره نصب دوربین مداربسته ویژه بازار کار

نرم افزارهایی چون XMEYE و IP Pro در این زمینه مورد استفاده قرار میگیرند. یکی دیگر از بخش های مشترک در نصب هریک از انواع cctv تنظیمات نهایی است. یکی از بخش هایی که لازم است از نصب آن روی NVR اطمینان حاصل نمایید هارد دیسک است. ثبت تصاویر و فایل ها مهمترین مرحله ای است که یک دوربین مداربسته برعهده دارد. با وجود فراگیر بودن استفاده از دوربین مداربسته در جهان، در ایران هنوز این مسئله به حداکثر پتانسیل خود نرسیده است. جا افتادن این فرهنگ که دوربین مداربسته به منظور افزایش سطح عمومی امنیت به کار رود به زمان بیشتری نیاز دارد.

  • به صورت کلی مدت زمان اجرا پروژه به عواملی مانند متراژ کابل، تعداد دوربین ها، ارتفاع نصب، راه های کابل کشی و سرعت عمل و دقت نصاب بستگی دارد.
  • این دسته از برندهای دوربین های مدار بسته معمولا ساخت کشور چین هستند.
  • اما در این قسمت باید حتما به این نکته توجه نمایید که هر چه دوربینی گران قیمت تر باشد، به معنای قابلیت بهتر یا بیشتر نیست.
  • برای این کار کافی است ابتدا مکان مناسبی را برای دوربین مدار بسته پیدا کنید.
  • در یک مثال ساده دوربین مداربسته با جستجوی پلاک خودرو در پایگاه داده اطلاعات جرایم را به نمایش می گذارد و یا بر عکس با ضبط آن یک تخلف را در پایگاه داده ثبت می کند.

دوره آموزش نصب دوربین مداربسته مفاد آموزشی متنوعی را شامل می شود. این دوره آموزشی، از طراحی، نصب و اجرای دوربین های آنالوگ آغاز شده است. در ادامه دوربین های تحت شبکه و IP نيز مورد بررسي و آموزش قرار مي گيرند.

برای راه اندازی دوربین های تحت شبکه، لازم است تا cat 6 و باقی تجهیزات مورد نیاز را به دوربین وصل نمایید. در پروژه هایی که از دوربین های دیجیتال استفاده میشود نیاز به دستگاه های ضبط دیجیتال داریم. اما این دستگاه ها از یک یا دو عدد پورت شبکه برای اتصال دوربین برخوردارند و به همین علت در پروژه هایی که از تعداد بالایی دوربین دیجیتال استفاده میشود نیاز به یک دستگاه سوییچ داریم. برای ضبط تصاویر دوربین های آنالوگ از دستگاه های ضبط آنالوگ و برای ضبط تصاویر دوربین های دیجیتال از دستگاه های ضبط دجیتال استفاده میشود. این موضوع با توجه به درخواست کارفرما در میزان اهمیت جزییات تصویر برداری شده و همچنین متراژِ محیطی که دوربین قرار است تصویر برداری کند تعیین میشود. به علاوه در صورتی که از دوربین هایی با لنز واید استفاده میکنیم بهتر است برای داشتن تصویری با کیفیت تر از رزولوشن های بالاتر استفاده کنیم.

بهترین ارتفاع برای نصب سیستم حفاظتی چیست؟