نصب دوربین مداربسته در گوشی موبایل + نحوه اتصال فازینو | boostercctv

روش صحیح سوکت زدن کابل شبکه را می توانید در فیلم زیر مشاهده نمائید. با وجود فراگیر شدن استفاده از دوربین‌های مداربسته و در دسترس بودن آن بر روی تلفن‌های همراه می‌توانید حتی زمانی که پشت مانیتورهای کنترل دوربین نیستند تصاویر ارسالی از محیط را درگوشی همراه خود نظاره‌گر باشید. برای افرادی که زمان زیادی ندارند ولی می‌خواهند به طور دقیق و منظم از محیط کار و یا خانه باخبر باشند نصب دوربین مداربسته در گوشی گزینه مناسبی است. مالکان و مدیران شرکت‌ها مراکز صنعتی و انواع مشاغل در محیط کار معمولا دوربین مداربسته نصب می‌کنند تا هم نظارت کافی بر محیط داشته باشند و هم از محیط در برابر خرابکان و سارقین محافظت کنند. امکانات نصب دوربین مدار بسته در گوشی این فرایند را ساده‌ترکرده است. یکی دیگر از اهداف متداول در نصب دوربین های مدار بسته، استفاده از سیستم های کنترل ترافیک می باشد.

مشاوره رایگان جهت خرید و نصب دوربین مداربسته

این بدین معناست که مشخص کنید در چه مکانهایی نیاز به کنترل و نظارت تصویری دارید. اغلب مردم می خواهند NVR خود را در محل تلویزیون خود قرار دهند. با استفاده از کانال کابل می توانید آنها را به دستگاه ضبط تلویزیون برسانید بدون اینکه ظاهر وحشتناکی داشته باشد. کانکتورهایی که در معرض هر محیط بیرونی، مرطوب و حتی گرد و غبار قرار دارند باید در برابر آب و هوا مقاوم باشند. یک راهکار برای دوربین های IP ما وجود دارد که اتصالات را در برابر آب و هوا مقاوم می کند.

برای نصب دوربین، زاویه و ارتفاع مناسب را انتخاب کنید

با وارد کردن این شماره در هر مرورگری می‌توانید از راه دور به دوربین مداربسته وای فای خود دسترسی پیدا کرده و تصویرش را ببینید. اگر یک پکیج دوربین مداربسته خریداری کنید، معمولاً پکیج شامل دستگاه DVR است. بعضی دوربین های مدار بسته تنها وقتی حرکتی تشخیص دهند شروع به ضبط تصویر می‌کنند. ضبط تصویر تنها وقتی کسی در اتاق است، باعث صرفه جویی در فضای ذخیره سازی و انرژی می‌شود. کاربرد دوربین های مداربسته در جلوگیری از ارتکاب جرایم بسیار وسیع است. بطور مثال می توان به دوربین های دستگاه های خود پرداز اشاره کرد که برای شناسایی جرایمی چون وارد کردن تصادفی رمز کارت اعتباری کاربرد دارد.

نصب دوربین مداربسته در ویلا و باغ

برای این مجله خبری بوستر دوربین می توانید مانند دوربین های قبلی از آداپتور و یا تغذیه مرکزی استفاده نمایید. نظارت بر عملکرد کارکنان به این معنی است که یک کارفرما با استفاده از دوربین های نظارتی نحوه عملکرد یک کارمند را تحت نظر بگیرید و از کیفیت اجرایی وظایف اطمینان حاصل کند. در این حالت کارفرما با رعایت اصل حفظ حریم خصوصی ، در مکان های کاری اقدام به نصب دوربین مدار بسته می کند . این دوربین ها می توانند به صورت زوم و یا به صورت واید روی محل اجرای کار تنظیم شده باشد. کارفرما ممکن است تصاویر را با استفاده از سیستم انتقال تصویر توسط اینترنت یا شبکه کنترل نموده و بر فعالیت کارکنانش نظاره گر باشد. اگرچه امروزه دوربین های مدار بسته آنالوگ تقریباً منسوخ شده اند، با این‌حال در این مقاله آموزش نصب دوربین های مدار بسته آنالوگ HD را برای کسانی که همچنان با این سیستم کار می کنند و سایر علاقه‌مندان به اشتراک می گذاریم.

  • به عنوان نصاب و سرویس و نگهداری دوربینهای مداربسته فروشگاه های زنجیره ای مواد غذائی و و پوشاک مشغول به کار شود.
  • این دستگاه تمام دوربین های مدار بسته متصل را ضبط می کند و در نهایت به وسیله نمایشگر، تصویر این دوربین های مدار بسته را به صورت مجزا و تک تک، و یا به صورت ترکیبی و یک جا نمایش می دهد.
  • توجه داشته باشید که دوربین علاوه بر چراغ LED مادون قرمز، جهت ضبط تصاویر واضح و با کیفیت دارای فیلتر IR cut نیز باشد.
  • کارشناس پروژه موظف است تحت عنوان مشاوره نصب دوربین مداربسته به متقاضی در انتخاب دستگاه با ظرفیت مناسب اطاعات لازم را ارائه کند.
  • برخی دیگر از مشخصات دوربین های مدار بسته نیز تعیین کننده است که می توان در این مشخصات به حالت دید در شب دوربین، ضد آب یا ضد گرد و غبار بودن دوربین ها که این موضوع تعیین کننده دوربین های داخل و خارج ساختمان می باشد اشاره نمود.
  • یکی دیگر از ملزومات انتقال تصویر دوربین به موبایل اینترنت است.

توجه داشته باشید که با افزایش طول سیم متصل شده به دوربین ها کیفیت تصاویر دریافتی کاهش خواهد یافت. در فضاهای پررفت و آمد یا جاهای دورافتاده، از دوربین‌های مداربسته ی خاصی استفاده می‌شود که در برابر انواع ضربه مقاومت دارند. این دوربین‌های مداربسته دارای محفظه مقاوم فلزی و لوله‌های مخصوص برای محافظت از سیم‌کشی آن هستند. از این دوربین‌ها در مکان‌های عمومی مانند خیابان‌ها یا میدان‌ها استفاده می‌کنند. همچنین در برخی انبار‌های صنعتی و پارکینگ‌های عمومی نیز نصب می‌شوند. در طی فرآیند ساخت این دوربین، آزمایش‌های زیادی جهت مقاوم‌سازی در برابر انواع ضربه‌ها انجام می‌شود.

http://binacctv.ir