چگونه یک نصاب دوربین مدار بسته ماهر و حرفه ای شویم؟ دارالفنون | boostercctv

برای این مجله خبری بوستر دوربین آموزشگاه های مختلفی وجود دارند که به آموزش به افراد علاقمند در این زمینه می پردازند. در شغل نصب و تعمیرات دوربین مداربسته تنها سرمایه ای که مورد نیاز است آموزش می باشد و سرمایه مالی آنچنانی برای شروع به کار نیاز نخواهد بود. با توجه به این که افراد و سازمان های مختلف برای تامین امنیت ساختمان های خود از دوربین های مدار بسته استفاده می کنند می توان گفت که افرادی که در حوزه فروش یا نصب و تعمیرات این تجهیزات فعالیت دارند می توانند امنیت شغلی بالایی داشته باشند. یکی دیگر از ملزومات انتقال تصویر دوربین به موبایل اینترنت است. فرد باید چه در محل قرارگیری دوربین ها و چه در محلی که در آن از تلفن همراه خود برای بررسی دوربین ها استفاده میکند به اینترنت دسترسی داشته باشد تا امکان ارتباط بیسیم برقرار گردد. همچنین برای دریافت مجوز برای راه اندازی دوربین مداربسته می‌توان از طریق نیروی انتظامی یا مراجع قضائی اقدام کرد.

کابل هر دوربین مداربسته را به یک ورودی دستگاه DVR متصل کنید.

مزیت این کابل این است که با استفاده از آن تنها یه بار لازم است سیم کشی انجام شود. تقریبا پس از خرید همه دوربین های مدار بسته، همراه آن یک آداپتور برق نیز ارسال می شود. با استفاده از این آداپتور، می توان دوربین مدار بسته را به پریز های برق معمولی که بر روی دیوار قرار دارند نیز متصل کرد. کافی است یک سر سیم را به بخش پشتی دوربین مدار بسته وصل کنید و سر دیگر که دارای دو شاخه می باشد را به پریز برق.

شغل نصب دوربین مدار بسته

نکته بسیار مهم این است که حیثیت و آبروی افراد نباید تحت تاثیر اقدامات دیگران قرار بگیرد و قوانین نصب دوربین مدار بسته همواره در راستای برقراری این هدف به کار گرفته می شوند. نصب دوربین های مدار بسته همواره از بسیاری از جرایم جلوگیری کرده و کمک بسیاری در تشخیص متهمان اصلی داشته است. اقدامات زیادی باید به هنگام نصب و استفاده از آن به کار گرفته شوند که بسیار تاثیرگذار در نظر گرفته می شوند.

نحوه نصب صحیح دوربین مدار بسته

مخصوصا در جاهایی که نیاز به سوراخ کردن است بهتر است ابتدا سوارخ کردن دیوارها را امکان سنجی کنید. دومین عامل مهم در طراحی سیستم، نحوه ضبط و نوع دستگاه سرور است. در انتخاب هر کدام از گزینه های موجود مزایا و معایبی وجود دارد. شما می‌توانید برای اطلاعات و خدمات بیشتر و یا جهت درخواست برقکار سیار تهران و یا برقکار حرفه ای ساختمان با مجموعه فازینو در ارتباط باشید. در قدم بعدی باید مانیتور را با استفاده از کابل VGA و یا HDMI به DVR و یا NVR متصل نمایید.

http://binacctv.ir

برخی از دوربین های مداربسته وای فای یک گیرنده کوچک دارند که از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل می شود. اطمینان حاصل کنید که گیرنده دوربین مداربسته بی سیم به درستی به کامپیوتر متصل است.IP دوربین مداربسته بی سیم خود را یادداشت کنید. با وارد کردن این شماره (آدرس IP) در هر مرورگر (مرورگر) می توانید از راه دور به دوربین مداربسته وای فای خود دسترسی پیدا کرده و تصویر آن را مشاهده کنید. اولین قدم این است که نیازها و انتظارات خود را از سیستم دوربین مدار بسته لیست کنید. این به این معنی است که مشخص کنید کجا باید تصویر را کنترل و نظارت کنید و اهمیت وضوح و کیفیت تصویر در هر مکان چگونه است. همچنین گذراندن دوره آموزش تعمیرات دوربین مدار بسته در کنار مهارت های نصب ، درآمد این حرفه را بصورت قابل توجهی افزایش می دهد.

  • استفاده از سوئیچ PoE همچنین به شما امکان می دهد چندین دوربین را به یک سوئیچ متصل کرده و سپس فقط یک کابل اترنت را به شبکه ای که NVR به آن متصل شده است، وصل کنید.
  • اجسام رسانا مثل فلزات جریان های مغناطیسی را از خود عبور می دهند که باعث ایجاد نویز در تصویر خواهند شد.
  • بلکه به این معناست وقتی شما از برند معتبری خرید می کنید، کیفیت و عملکرد آن محصول تضمین شده خواهد بود.
  • فکر نمیکردم که واقعا بتونم دوربین مداربستمو طبق توضیحات شما نصب و راه اندازی کنم.
  • برای تعیین مکان های نصب دوربین باید یک نقشه حدودی از خانه و یا محل کار بر روی کاغذ رسم کنید.