AI تحقیقات رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل نرم افزار نظارت هوش مصنوعی

  • تغییر مرحله ثبت شده در حریم خصوصی نظارت دوربین مدار بسته امنیت قوی تر دوربین مدار بسته، نظارت و بررسی عمیق تر. ولی …
    بیشتر بدانید “

> همچنین Viseum iVOS Global F3 < را ببینیدمنبع

در این آموزش پلیس از 6 دوربین Viseum IMC و خدمات فناوری نرم افزار جهانی F3™ Viseum استفاده شده است. فقط در 1 روز اطلاعات ½ میلیون نفر را جمع آوری کرد، اما هیچ انسانی به هیچ یک از ویدیوها یا داده های عمومی دسترسی نداشت. داده ها و ویدئو از افراد مورد آزمایش که به طور تصادفی در میان جمعیت در هر سایت دوربین ادغام شده بودند، نمایش داده شد. آنها به طور خودکار شناسایی و دنبال شدند:

ربات‌های Viseum Investigation از طریق پلتفرم‌های جامعه رسانه‌های اجتماعی برای نظارت معمول می‌خزند. کلمات کلیدی، نام ها و چهره ها را جمع آوری می کند. هنگامی که یک تطابق یافت می شود، مشخصات فرد بیشتر تجزیه و تحلیل می شود. تصاویر از طریق سیستم iVOS FaceRec Viseum اجرا می شوند تا لیست افراد مورد علاقه را بررسی کنند. این شروع به ایجاد شبکه ای از انجمن ها با افراد دیگر می کند.

به صورت کامل خودکار امنیت ملی، تجزیه و تحلیل ویدیوی تشخیص چهره و تحقیقات رسانه های اجتماعی.

شبکه‌های عصبی یادگیری عمیق هوش مصنوعی اخلاقی Viseum iVOS.

تحقیقات رسانه های اجتماعی Viseum

  • برند Viseum به دلیل معرفی فناوری‌های پیشرفته پیچیده به عنوان راه‌حل‌های محصول قابل‌اعتماد Plug-and-play شناخته شده است. …
    بیشتر بدانید “

سیستم Viseum iVOS Global F3

برای آژانس مجری قانون هر کشور، Viseum در ابتکارات رسانه های اجتماعی هر مشتری نوآوری می کند. این الگوریتم ها همیشه بسیار محرمانه نگه داشته می شوند تا در مبارزه با جرم و جنایت و تروریسم مفید باقی بمانند.

ترجمه زبان الگوریتم

تحقیقات جهانی رسانه های اجتماعی

تحقیقات شبکه های اجتماعی تشخیص چهره…

اکنون می‌توان افراد موجود در فهرست‌های پیگیری را به‌طور خودکار با پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مهم ملی و بین‌المللی و انواع خدمات آنلاین آگاهی از موقعیت، مانند اخبار جهانی و محلی بررسی کرد. از اطلاعات امنیت ملی و پایگاه های اطلاعاتی جنایی با تحت تعقیب ترین افراد در جهان، تا پایگاه های اطلاعاتی کارکنان. این سیستم با بسیاری از پایگاه های داده برای بررسی متقابل عمیق تر و اطلاعات در مورد ارتباط افراد با دیگران یکپارچه شده است.

الگوریتم های اصلی Viseum به زبان انگلیسی توسعه یافته اند. برای هر زبانی که از تحقیقات رسانه های اجتماعی Viseum بهره مند شود، دکترای محلی ماهر در توسعه الگوریتم ها توسط Viseum انتخاب و آموزش می بینند.

1) طراحی پایلوت

روزهای کاری

پیش برنامه ریزی تحقیق جامعه رسانه های اجتماعی 10
طراحی یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی و پلت فرم های نرم افزاری. 5
با معیارهای موفقیت خلبان موافقت کنید و امضا کنید. 10
دامنه عرضه راه حل را درک کنید 5
مشخصات سیستم پایلوت را تعریف کنید 20

جمع

50

2) استقرار خلبان

یکپارچه سازی سیستم های نرم افزاری 60
نصب و راه اندازی 10
آموزش عملیاتی 5
خلبان را اعدام کنید 60 – 120
تغییرات و اصلاحات سیستم ها، فرآیندها و جریان اطلاعات. 30
الزامات برای استقرار راه حل را تعریف کنید. 5

جمع

170 – 230

3) استقرار راه حل

در طول تمام فرآیندها، یک منبع قوی با تکرارهای زیاد برای بهبود، تغییرات، به روز رسانی و اصلاحات مورد نیاز خواهد بود. استقرارهای مرحله‌ای ثابت از پایلوت تا رشد سیستم در مقیاس کامل وجود خواهد داشت.

> همچنین Viseum iVOS Vehicle Check Cross-Check <

هر جامعه رسانه های اجتماعی توسط اعضای خود استفاده می شود و در هر کشور بسیار متفاوت است. الگوریتم های رسانه های اجتماعی هر روز و دوباره برای هر جامعه و دوباره در هر کشور تغییر می کند. ادغام برای هر پلتفرم جامعه رسانه های اجتماعی بسیار پیچیده است. مجوزهای هر API بر اساس هر مشتری و الزامات برنامه آنها است. توسعه استفاده و بهره مندی از هر جامعه نیز بسیار وابسته به منطقه و فرهنگ است. به عنوان مثال، علایق و دیدگاه‌های سیاسی هر یک از اعضا از نظر فراوانی و انواع در نقاط مختلف جهان بسیار متفاوت است و در برخی از نقاط جهان دیدگاه‌های مذهبی و سیاسی ثابت‌تر می‌مانند، اما با فراوانی و انواع موضوع به طور قابل توجهی متفاوت هستند.

اهمیت رازداری

این توانایی دنبال کردن افراد در یک محیط «دنیای باز» مانند نظارت در سطح شهر است. همچنین از اطلاعات انواع پایگاه‌های اطلاعاتی افراد، از پایگاه‌های اطلاعاتی جنایی گرفته تا پایگاه‌های اطلاعاتی کارکنان، و خدمات آگاهی از موقعیت آنلاین، مانند اخبار جهانی و/یا محلی، برای بررسی خودکار مکان‌های آنها، فعالیت‌های رسانه‌های اجتماعی و ارتباط احتمالی آنها با دیگران استفاده می‌کند. . با ادغام سفارشی شده در جوامع رسانه های اجتماعی برای تجزیه و تحلیل خودکار تصاویر و متن بر اساس هر تحقیق، این سیستم همچنین می تواند برای تأیید یا شناسایی پیشگیرانه مکان و علل احتمالی حوادث عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

برنامه استقرار ایمنی عمومی معمولی (سطح 5 بعد از برنامه معرفی فناوری)

هوش مصنوعی (AI) شبکه های عصبی یادگیری عمیق – پیچیدگی های فناوری

برنامه استقرار