9 مدل سقف کاذب موجود در بازار + نمونه کار سلام ساختمان

بطور خلاصه میتوان گفت، سریعترین و راحتترین شیوه برای داشتن سقفی با سطح یکدست و ساختاری از جنس چوب، فلز یا پلاستیک همان سقف های کاذب است. از نقطه نظر علمی، سقفهای کاذب یکی از متنوع ترین انواع سقف ها بوده که برای هر ساختمانی عملکرد مناسب دارند. این نوع سقف مخصوصا در شمال کشور بیشر مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از هر نوع سقفی در این استانها با توجه به رطوبت بالای آن، باعث پوسیدگی و رنگ باختن سقف پس از مدتی می شود. این سقف به سقف اصلی و دیوارهای اطراف متصل می‌گردد و سازه اصلی بار آن را تحمل می‌کند. سقف کاذب برای عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت، اجرای نورپردازی‌های دکوراتیو و پوشش سیم‌های تأسیسات کاربرد دارد و در اکثر خانه‌های امروزی می‌توان نمونه‌های مختلف آن را مشاهده کرد.

  • توصیه ما به شما آن است که این سقف را از سایت رویا هوس خریداری کنی.
  • نمای آن ها بهصورت خانه های مربع و مستطیلی شکل می باشد، که به طور مرتب در کنار هم جایگرفته اند.
  • در مواردی که سقف شما بصورت طرح‌دار باشد و رنگ قسمت‌هایی از آن تغییر کرده باشد، ممکن است تعمیر و ترمیم سقف در چنین مواردی کمی سخت باشد.
  • سقف کاذب یک پوشش اصلی برای سقف در نظر گرفته می شود و نه تنها باعث زیبایی سقف می شود بلکه می توان تاسیسات ساختمانی را در زیر آن مخفی نمود.
  • آیا نمیخواین یک نقطه از منزل، مثل میز نهارخوری رو بزرگنمایی کنین؟ اگه شما روی این آیتمها دقت نظر بیشتری داشته باشین، به راحتی میتونین سقف کاذب مورد نظرتون رو انتخاب کنین و از مزایای اون بهره مند بشین.
9 مدل سقف کاذب موجود در بازار + نمونه کار سلام ساختمان

بعد از میلگردهای عمودی انتهای این میلگردها را به‌وسیلهٔ دو ردیف میلگرد چپ و راست به همدیگر متصل می‌کنند به‌طوری‌که در زیر مستطیل‌هایی به ابعاد ۴۰ در ۴۰ یا ۱۰ در ۱۰ سانتیمتر تشکیل می‌شود. به جای میلگردهای افقی چپ و راست می‌توان از نبشی یا سپری استفاده نمود. سازه ها میتوانند رنگ های مختلفی اعم از سفید، استیل (نقره ای) و یا طلایی داشته باشند.

این موضوع به افراد کمک میکنه که طبق سلیقه و علاقه ای که دارن، سقف کاذب دلخواه خودشون رو در خانه اجرا کنن. البته به دکوراسیون داخلی خانه هم باید به خوبی توجه کنین، زیرا هماهنگی بین سایر اجزای خانه و سقف کاذب اهمیت زیادی داره. انواع طرح های سقف کادب در شرکت سبک مدرن اجرا می شود که برخی از نمونه کارها را در زیر می توانید ببینید. اگر به دنبال سقف کاذب ارزان هستید باید بگوییم این قبیل خدمات ساختمانی تنها با خرید یک محصول محاسبه نمی شود و به همین دلیل نمیتوان از روی قیمت پایه انواع سقف نتیجه گرفت که کدامیک ارزان تر و به صرفه تر از بقیه خواهد بود.

سقف کاذب و سقف کناف :

سلام دمتون گرم تصاویر و مطالب کاربردی بود قیمت سقف کاذب استفاده کردم.خسته نباشید. برای استفاده از این نوع سقف ها، محدودیت مکانی نداریم و حتی در ادارات هم می توان از آن استفاده کرد. در واقع سقف های مشبک از اتصال مواد مختلفی به وجود می آیند که یکی از آنها pvc است. این نوع سقف از اتصال سپری هایی که کلیک نامیده می شوند و با ابعاد مختلف به صورت شبکه ای ایجاد می شوند به وجود می آیند.

اجرای سقف كاذب از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی جلوگیری نموده و از این رو، نقش بسزایی در کاهش مصرف انرژی و هزینه های مربوط به تامین انرژی ایفا می نماید. نصب سقف کاذب امکان اجرای نورپردازی های بسیار زیبایی را فراهم نموده و از این رو موجب افزایش زیبایی فضا می گردد. بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی سقفی است که در برابر رطوبت مقاوم باشد. بنابراین سقف كاذب پی وی سی یکی از بهترین انواع سقف ها برای اجرا در سرویس بهداشتی است.

سقف کاذب آشپزخانه

اختراع ایالات متحده به شماره 1،470،728 برای سقف کاذب برای سالن E در 28 می 1919 به کار گرفته شد و به طور رسمی در 16 اکتبر 1923 واگذار شد. این محصول نوری کاملا یکنواخت، ملایم و بدون خیرگی را ایجاد می کند. در تصویر زیر نمونه از انواع سقف کاذب ‌smdرا مشاهده می فرمایید. از امتیازات این سقف می توان به قابلیت جابه جایی آن اشاره کرد. همین مورد باعث خواهد شد تا برتری های بسیار زیادی را نسبت به سقف های غیر استاندار نصبت به سقف های کاذب دیگر پیدا کند. از این برتری ها می توان به کاهش هزینه های مربوط به نصب و تعمیر اشاره کرد.

نمای آن ها بهصورت خانه های مربع و مستطیلی شکل می باشد، که به طور مرتب در کنار هم جایگرفته اند. این سقف ها در بیمارستان ها، نمایشگاه ها، اماکن تجاری، اداری ورستوران ها استفاده می شوند. سقف کاذب کناف شباهت ها و تفاوت های بسیاری با سقف کاذب رابیتس دارند که در مقاله زیر به صورت کامل شرح داده شده است. در هر عملیاتی، ممکن است سقف اصلی دچار آسیب شود و جلوه نامناسبی برای فضای داخلی به وجود آورد؛ بنابراین استفاده از پانل های آلومینیومی بهترین گزینه است. همچنین به دلیل وزن سبک فلز آلومینیوم، پانل ها نیز وزن کمی داشته و به راحتی می توان آن ها را جهت دسترسی به تاسیسات زیرین، از جای خود برداشت. سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح می گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح های خاص باشند.

سقف کاذب آلومینیومی (از نوع دامپا) یعنی چه؟